Üniversite bölüm önerisi

BigBangZero

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, GoodRam 8x2 GB DDR4 3600 MHz, Gigabyte A520 M-K V2, 1 TB Kioxia G2 M.2, 1 TB Seagate Firecuda 120 Sata SSD, Bitfenix Formula Gold 650 Watt, Bitfenix Apollo
Merhaba, şu anda o kadar boşluktayım ki ne bölüm seçeceğimi bilmiyorum. Aklımda hukuk ve yönetim bilişim sistemleri vardı. Bilgisayarla alakalı olan bölümler beni daha çok cezbediyor, hukuku her türlü tutturamıyorum lakin yönetim bilişim sistemlerini İstanbul'da tutturmam mümkün mü? Eşit ağırlık veya sözelden önerebileceğiniz bölümler nedir?

EA: 272 puan, 629,844 sıralama.
Söz: 265 puan, 651,947 sıralama.

Puanlarımın çok iç açıcı olmadığını biliyorum lakin sizce YBS'ye yerleşebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim tavsiyem bu puanlarla gireceğin üniversiteler biraz zaman kaybı olabilir senin için. Mezuna kalıp en az 70-80k arasına düşürmeye çalış ve yıllarını kaybedip pişman olma.

Merhaba, şu anda o kadar boşluktayım ki ne bölüm seçeceğimi bilmiyorum. Aklımda hukuk ve yönetim bilişim sistemleri vardı. Bilgisayarla alakalı olan bölümler beni daha çok cezbediyor, hukuku her türlü tutturamıyorum lakin yönetim bilişim sistemlerini İstanbul'da tutturmam mümkün mü? Eşit ağırlık veya sözelden önerebileceğiniz bölümler nedir?

EA: 272 puan, 629,844 sıralama.
Söz: 265 puan, 651,947 sıralama.

Puanlarımın çok iç açıcı olmadığını biliyorum lakin sizce YBS'ye yerleşebilir miyim?

Hocam bu sıralamaya özel üniversite YBS de gelmez ki?

Geri
Yukarı