Üniversite bölümü için WhatsApp grubu nasıl bulunur?

Bulamadıysanız yapacak bir şey yok gibi gözüküyor. Öğrenciler tarafından açılmış üniversite bilgilendirme sayfalarına bakıp oradan WhatsApp grubu aradığınızı belirteceksiniz. Bulamazsanız da okula şurada çok kalmadı, okul açılınca grup oluşturulur.

Bulamadıysanız yapacak bir şey yok gibi gözüküyor. Öğrenciler tarafından açılmış üniversite bilgilendirme sayfalarına bakıp oradan WhatsApp grubu aradığınızı belirteceksiniz. Bulamazsanız da okula şurada çok kalmadı, okul açılınca grup oluşturulur.
Sıkıntı şu yani ilk defa üniversiteye gideceğim hiçbir bilgilendirme alacağım insan yok, ne zaman gidilir ne yapılır edilir hiçbir fikrim yok.😒

@fromhell1 ders programınız yayınlanmadı mı? Okullar 2 Ekim'de açılıyordu diye hatırlıyorum. En geç 1 Ekim'de üniversitenizin bölümünün sayfasından duyurulacaktır.
Yayınlandı fakat sadece kaç kredi olduğu ve öğretmenleri yazıyor. Hangi gün olduğu yazmıyor aradım taradım yok. Evet 2 Ekim başlangıç günü.

Kredi nedir hocam.
1695927892380.png

Sağda yazıyor fakat sistemi nedir bilmiyorum.

@fromhell1, gördüğüm kadarıyla henüz ders programınız yayınlanmamış. Pazar gününe kadar bekleyin derim. Pazar günü illaki yayınlanacaktır. Yeni eğitim-öğretim yılınızda başarılar dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı