Üniversite fotoğrafı değiştirilebilir mi?

BurakLeo

Femtopat
Daha fazla  
ÖSYM sınavına başvuru yaparken eski fotoğraf ile yaptım. Bundan 1 2 hafta sonra kartım kırıldı ve yeni kimlik çıkarttım. Fotoğraf değişti, üniversiteye kayıt oldum ama o eski fotoğraf var. Bunu değiştirebilir miyim? Öğrenci işlerini aradım alaycı bir şekilde gelince hallederiz dedi.
Normalde değiştirmiyorlarmış sanırım, değiştiren var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
ÖSYM sınavına başvuru yaparken eski fotoğraf ile yaptım. Bundan 1 2 hafta sonra kartım kırıldı ve yeni kimlik çıkarttım. Fotoğraf değişti, üniversiteye kayıt oldum ama o eski fotoğraf var. Bunu değiştirebilir miyim? Öğrenci işlerini aradım alaycı bir şekilde gelince hallederiz dedi.
Normalde değiştirmiyorlarmış sanırım, değiştiren var mı?
Ösym binasında yapılabliyor yanlış değilsem oluyorsa gider birkaç cix resim çekersin. Aha bundan
1693251237793.png

Üniversitenin bilgi işlem daire başkanlığı ya da öğrenci işleri ile görüş yardımcı olurlar. Hangi üniversite bu arada ?

Üniversitenin otomasyon sisteminde vardır diye tahmin ediyorum eğer kesinlikle yok ise bilgi işlem daire başkanlığı ile görüşürsen yardımcı olurlar, önceki dönemlerde bir üniversitenin bilgi işlemindeydim değişim için destek veriyorduk ya da öğrenci işleri yardımcı oluyordu ösym ile bağlantısı yok bu işlemin oraya gidersen boşuna yorulmuş olursun. Uludağ üniversitesinde çalışan arkadaşım vardı sorarım yarın dönüş yaparım foruma unutmaz isem.

Üniversitenin otomasyon sisteminde vardır diye tahmin ediyorum eğer kesinlikle yok ise bilgi işlem daire başkanlığı ile görüşürsen yardımcı olurlar, önceki dönemlerde bir üniversitenin bilgi işlemindeydim değişim için destek veriyorduk ya da öğrenci işleri yardımcı oluyordu ÖSYM ile bağlantısı yok bu işlemin oraya gidersen boşuna yorulmuş olursun. Uludağ üniversitesinde çalışan arkadaşım vardı sorarım yarın dönüş yaparım foruma unutmaz isem.

Çok teşekkürler, sorabilirseniz iyi olur.

Üniversitenin otomasyon sisteminde vardır diye tahmin ediyorum eğer kesinlikle yok ise bilgi işlem daire başkanlığı ile görüşürsen yardımcı olurlar, önceki dönemlerde bir üniversitenin bilgi işlemindeydim değişim için destek veriyorduk ya da öğrenci işleri yardımcı oluyordu ÖSYM ile bağlantısı yok bu işlemin oraya gidersen boşuna yorulmuş olursun. Uludağ üniversitesinde çalışan arkadaşım vardı sorarım yarın dönüş yaparım foruma unutmaz isem.

Hallettim hocam fakültenin öğrenci işlerine gidip teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı