Üniversite hocasının sapıkça şeyler paylaşması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

TrueGamingg

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bizim üniversitede bir hoca Instagram storysinde sapıkça içerikler paylaşıyor. Bu adam özel bir üniversitede öğretim görevlisi. Bu adamı cimer’e şikayet etmeyi denedim fakat görüntüleri cimer’e yüklemeye utandım resmen. Bu adamı başka türlü nasıl şikayet edebilirim ya da şikayet etsem bile özel hayat kapsamına girdiği için bir şey olmaz mı? Yorumlarınızı bekliyorum.

Ne paylaşıyor bu kadar merak etmedim değil. :D Cimere şikayet etsen de bir şey değişmez bu arada.

Öğrencilerin takip ettiği hocanın bu tür içerikler paylaşması ne kadar doğru?

Adam kişisel profiline istediğini yükleyebilir bence. CİMER'e profili paylaşsan yeterli gelir muhtemelen ama bir sonuç alacağını sanmıyorum.

Tamam da bu adam bir eğitimci. Sokakta gördüğün normal bir adam değil bana göre.

Ne paylaşıyor bu kadar merak etmedim değil. :D Cimere şikayet etsen de bir şey değişmez bu arada.

Sansürsüz cinsel içerikli resimler.

T.C. anayasasını çiğrenemediği sürece istediği her şeyi paylaşabilir. Sırf siz beğenmediniz diye öğretmen olduğunu bahane ederek saldırmanız hiç hoş değil.
Kardeşim sen iyi misin? Bu adam bir öğretmen. Bu adamın ilkokulda öğretmenlik yaptığını bi düşün bakalım. Sana göre normal bir şeyse kendi çoluğunu çocuğunu bunun gibi adamlara güvenli teslim edersin o zaman.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam da bu adam bir eğitimci. Sokakta gördüğün normal bir adam değil bana göre.
Senin baban da baba. Sen oluş diye neler yaptı adam?
Gayet normal bir şey. Paylaşması pek alışılagelmiş olmasa da o kadar da cins bir şey değil. Çok dert ediyorsanız gerekli ihbarı yapın. Aykırı bir durum varsa gereği yapılacaktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı