Üniversite için 21.000 TL'ye kadar oyun laptopu önerisi

Bütçe
21000
Önerdiğiniz bilgisayar iyi fakat 16 GB RAM 3060 alsam daha iyi masaüstü alırım da getir götür yorar RAM nasıl ilave ediliyor yazar mısınız?

Arkadaşlar bütçe olarak 23K çıktı.

Ayrıca 4 GB VRAM yeterli mi oyunları Max oynamak istiyorum.

Lenovo İdeapad Gaming3. Kullanıyorum ve gayet memnunum. Bazı arkadaşlar Hp önermişler fakat Hp'nin gaming laptoplarında ısınma sorunu var. Bu laptopta ısınma sorunu yok. Fiyatı da oldukça avantajlı. Değerlendirmeni tavsiye ederim. Sorun olursa sorabilirsin.
Ram yetersiz bence ama önerin için teşekkürler

Ayrıca 4 GB VRAM yeterli mi oyunları Max oynamak istiyorum.

Ram yetersiz bence ama önerin için teşekkürler
Henüz satın alalı 20 gün oldu witcher3 ultra ayarlarda, Anno2205 en yüksek ayarlarda deneyimleyebildim. Gayet akıcı bir şekilde sorun yaşamadan oynadım. Bu oyunlar sırasında fanlar tam kapasitede bile çalışmadı. Bu bilgisayarın en büyük olayı fiyat avantajı ve soğutma sisteminin iyi olması.

Lenovo İdeapad Gaming3. Kullanıyorum ve gayet memnunum. Bazı arkadaşlar Hp önermişler fakat Hp'nin gaming laptoplarında ısınma sorunu var. Bu laptopta ısınma sorunu yok. Fiyatı da oldukça avantajlı. Değerlendirmeni tavsiye ederim. Sorun olursa sorabilirsin.
HP'nin modellerinde ısınma sorunu yok. Bazılarında vardı ki önerilen modeller bunlardan değiller.

Lenovo'nun da sorunlu ürünleri var hem.

HP'nin modellerinde ısınma sorunu yok. Bazılarında vardı ki önerilen modeller bunlardan değiller.

Lenovo'nun da sorunlu ürünleri var hem.
Elbette Lenovo'nun da sorunlu modelleri vardır fakat bu cihaz o modellerden birisi değil. Hp'nin tüm bilgisayarlarında ısınma sorunu olduğunu iddia etmiyorum. Victus modelinde ısınma sorunuyla karşılaşan ve bu durumdan şikayetçi olan çok kişi var. Bu sebepden dolayı tercihimi Lenovodan yana kullandım.

Yeni konular

Geri
Yukarı