Üniversite için 25000 TL oyuncu laptopu önerisi

Bütçe
25000
13500h ve RTX4050'li bir model daha olması lazım eğer 13500h in güç verimliliği R7 7735'e göre daha fazlaysa değerlendirebilirsiniz, i5 13500h ile test bulamadım.

Kütüphanede vs. sıkıntı çıkartmaz bu laptoplar.
Priz yanı benim kavgasından ötürü bacağından bıçağı yiyince bir kişi bu mesajı beğensin.

Sesinden değil ekran süresinden bahsediyorum. Mac'in son çıkanı bugün olmuş 10 saat ekran süresi veriyor performans kayıpsız değer bu. O hataya ben düştüm Mac'e geçtikten sonra anladım ne hamallık yaptığımı. Son sattığım 3070Ti R9 Alienware 3.5 kiloydu. Gel sırtında taşı adaptörle 4.2. Hadi bu olsun totalde 3. Onu taşıması etmesi kolay iş değil. Mux olsun olmasın Mac kadar iyi iş yaptıramaz. Belki oyun motorları hariç.

1TB ssd'si ve en az 16gb 4050 öneriniz var mıdır? Ve biraz AMD fanboyluğu olucak ama intel yerine AMD işlemcili(yanlış bilmiyor isem daha az ısınıyor) bir öneriniz var mıdır acaba?. 12 ay taksitle alıcağım için site de önemli. Çok detaylı yazdım özür dilerim..

bu iki laptop'u buldum ve fiyatının 3060a nazaran daha az olması biraz şaşırtıcı bunun sebebini biliyor musunuz

Hocam SSD'yi sata al 1,5K üstüne koyarsın çok etkileyeceğini düşünüyorum çünkü NVMe SSD'ler cep yakıyor 500 TL daha fazla ve aynı depolama hacmine sahipler. HP'yi ben de sordum ama inanılmaz ısınma problemi varmış, markadan soğudum

Ekran kartlarının watt değerlerine bakın. Gücü için önemli bir şey watt değeri. 35 wattlık laptop ekran kartı da var 140 wattlık da. Bu yüzden bu değerlere bakın.

HP ekran kartı wattını az koyan bir marka watt ın az olması performansın düşük olması demektir Victus serilerinin hiçbirinde bildiğim kadarıyla MUX yok

Geri
Yukarı