Üniversite için 35 bin TL laptop önerisi

Bütçe
30000-35000
14.4 ms btw
9.6 GtG
ben evde 1ms kullandığım için bu değerleri görünce şaşırmıştım laptop genelinden bihaberim

14 ms 14 salise demek, sen flash mısın her hareketi 14 salise altında yapacaksın?

Yanlış bir bakış açısı 14 salisenin önemi rekabetçi oyunlarda önemlidir örnek olarak CS:GO'dan örnek verirsem Dust 2 de ortaya AWP ile çıkarsanız eğer karşı takımdaki oyuncunun kullandığı cihaz 1ms ise sizi daha erken görüp eğer onda da AWP varsa direk vurabilir ama çok sorun değil çünkü bu fiyata 4060 alıyorsunuz.

r7 7840HS hakkında ne düşünüyorsunuz ilk defa duyduğum bi cpu
Normal.

Yanlış bir bakış açısı 14 salisenin önemi rekabetçi oyunlarda önemlidir örnek olarak CS:GO'dan örnek verirsem Dust 2 de ortaya AWP ile çıkarsanız eğer karşı takımdaki oyuncunun kullandığı cihaz 1ms ise sizi daha erken görüp eğer onda da AWP varsa direk vurabilir ama çok sorun değil çünkü bu fiyata 4060 alıyorsunuz.
Dostum bu bütçe de 1 ms laptop mu var? Ayrıca önünden 1 salise bir şey geçse görebilecek misin? O oyuncunun vereceği tepki de neredeyse aynı.

O yüzden çekiniyorum işte valoda radyantım ve aktif olarak hala oynuyorum

Normal.

Dostum bu bütçe de 1 ms laptop mu var?

En altta dedim zaten bu fiyata 4060 alıyorsunuz bir de 1 ms olacak hali yoktu.

O yüzden çekiniyorum işte Valorant'ta radyantım ve aktif olarak hala oynuyorum.

Çok sıkıntı edeceğini düşünmüyorum zaten çok çok yüksek bir şekilde oyunu oynayacaksanız masaüstü sizin için daha karlı olur.

Geri
Yukarı