Üniversite için 8000 TL tablet önerisi

çok teşekkürler hocam samsungu eledim o zaman son olarak matepad 11+klavye+kalemi 6100 lira civarı ıpad 9+kalem de 7300 lira civari.Sizce hangisi en son olarak
Rica ederim. Bence iPad.

MatePad 11 çok güzel cihaz ama Google servislerinin olmayışı büyük problem yaratabilir. Buna kendiniz karar vermelisiniz. Google Drive, YouTube, YouTube Music, Google Maps gibi hizmetleri kullanıyor ve Play Store kadar geniş bir mağaza ihtiyacı duyuyorsanız Huawei yanlış seçim olur. Evet biliyorum kaçak yükleme yolları var ama sağlıklı çalışmıyor, 1-2 ay sonra bir bakıyorsunuz fixlemişler ve hata veriyor. Hesap giremiyorsunuz vs.

Rica ederim. Bence iPad.

MatePad 11 çok güzel cihaz ama Google servislerinin olmayışı büyük problem yaratabilir. Buna kendiniz karar vermelisiniz. Google Drive, YouTube, YouTube Music, Google Maps gibi hizmetleri kullanıyor ve Play Store kadar geniş bir mağaza ihtiyacı duyuyorsanız Huawei yanlış seçim olur. Evet biliyorum kaçak yükleme yolları var ama sağlıklı çalışmıyor, 1-2 ay sonra bir bakıyorsunuz fixlemişler ve hata veriyor. Hesap giremiyorsunuz vs.
google desteği benim için önemli değil hocam youtube için tarayıcıdan girerim sadece micrisift teams çalışşın yeterli sorunsuz.Teknoloji olarak daha yeni olması kafamı karıştırdı sadece

Geri
Yukarı