Üniversite için çanta önerisi

Hilmi_Kadir

Centipat
Daha fazla  
Önce sorum şu üniversitede çanta ne derece gerekli olacak tarih bölümüne gideceğim. Ona göre bir çantaya ihtiyacım var. Aynı zamanda laptopu taşımama gerek yok. Ancak ona göre de olursa iyi olabilir. Ancak çok fazlada bütçem yok. Önerileri bekliyorum.

Önce sorum şu üniversitede çanta ne derece gerekli olacak tarih bölümüne gideceğim. Ona göre bir çantaya ihtiyacım var. Aynı zamanda laptopu taşımama gerek yok. Ancak ona göre de olursa iyi olabilir. Ancak çok fazlada bütçem yok. Önerileri bekliyorum.
Sıradan bir çanta kullan ama çok şey yükleme sadece 6-7 bölmeli bir defter alıp ders notları için onu kullan ekstra bir şeye ihtiyacın olmayacak. Hocaların istediği kitaplar genelde okul kütüphanesinde bulunuyor. Çoğunlukla da işe yaramayacak kitapları öneriyorlar dersleri geçmek için verdikleri notlarla çalışmak yeterli olur.

Sıradan bir çanta kullanabilirsin 6-7 bölmeli bir defter alıp ders notları için sadece onu kullanabilirsin. Hocaların istediği kitaplar genelde okul kütüphanesinde bulunuyor. Çoğunlukla da işe yaramayacak kitapları öneriyorlar dersleri geçmek için verdikleri notlarla çalışmak yeterli olur.

Anladım hocam özellikle bir çanta almaya gerek yok yani.

Decathlona gidip beğendiğin bir 20L sırt çantasını al derim. 5 sene oldu aldığımdan beri, her yerde her şartta kullandım daha tık yok çantada. Bir tane dikişi atmadı herhangi bir yeri aşınmadı. Arkasında tablet, pc bölmesi olanı alırsan laptop da taşırsın rahat rahat.

Önerim nike çantası olmaması çünkü çok klasikleşti, neden hep nike çantaları tercih ediliyor anlamıyorum. Onlarca çeşit çanta var..

Geri
Yukarı