Üniversite için E-Kayıt sonrası ne yapılmalı?

Frinzetta16

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar üniversite için e-kayıt sisteminden kaydımı yaptırdım ama başka bir şey yapmama gerek var mı? Malum kayıtların son günü.

Üniversiteden üniversiteye değişir. Öğrenci işlerini arayıp sormanı tavsiye ederim.

E kayıt yaptıktan sonra üniversitenin belirlediği güne kadar gereken belgeleri teslim etmen gerek birde ekayıt yaptıgındaki barkotlu sayfayı yazdır bir sorun olmaz

Sıkça sorulan sorular kısmında böyle bir kısım gördüm anlamak çok zor değil ama parantezli kısım kafamı karıştırdı
Kesin Kayıt işlemleri
28 Temmuz - 05 Ağustos 2015 tarihleri arasında e-devlet üzerinden yapılabilecektir. Kesin kayıt işlemlerini e-devlet üzerinden yapan öğrencilerin gerekli belge/ dekontu (ikinci öğretim öğrencileri) 28 Eylül - 02 Ekim 2015 tarihleri arasında KAYIT BÜROLARINA MUTLAKA teslim etmeleri gerekmektedir

"Elektronik kayıt işlemlerini tamamlayan ve kayıt olduklarını gösterir barkotlu çıktıyı alan adaylarımızın ayrıca kayıt tarihlerinde üniversitemize gelmeleri veya belge getirmeleri gerekmemektedir."
Yazıyor E-Devlette gördüysen.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı