Üniversite için laptop önerisi

JSTRLX

Decapat
Daha fazla  
Merhaba üniversitede kullanabileceğim hem oyun hem de günlük işlerimi halledebilecek bir laptop bakıyorum bütçe 30 k altında olması ve taksitli olması lazım teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, üründe mux switch mevcut sanırsam. Ürünün pil performansı hakkında bir bilginiz var mı? Eskiden TUF serisinde ısınma sorunları olurdu, onlar giderildi mi bu yeni modellerde? Uzun bir zamandır piyasaya bakmıyorum da.

Merhaba, üründe MUX Switch mevcut sanırsam. Ürünün pil performansı hakkında bir bilginiz var mı? Eskiden TUF serisinde ısınma sorunları olurdu, onlar giderildi mi bu yeni modellerde? Uzun bir zamandır piyasaya bakmıyorum da.

Evet MUX mevcut hocam, pil performansı çok iyi. 90wh batarya ve MUX Switch bulundurduğu için iGPU modu ile beraber günlük kullanımda 8-9 saat görmeniz olası. Sıcaklık olarak gene pek iyi denemez ama idare eder durumda.

Evet MUX mevcut hocam, pil performansı çok iyi. 90wh batarya ve MUX Switch bulundurduğu için iGPU modu ile beraber günlük kullanımda 8-9 saat görmeniz olası. Sıcaklık olarak gene pek iyi denemez ama idare eder durumda.
Teşekkürler, bütçenin üstüne 10 civarı daha koysak, tercihlerimiz ne olabilir?

Teşekkürler, bütçenin üstüne 10 civarı daha koysak, tercihlerimiz ne olabilir?
Mesajı göremedim hocam, o ara aktif değildim bildirimler arasında kaynadı. Bütçenizi belirtip konu açın isterseniz yardımcı olayım.

Geri
Yukarı