Üniversite için Laptop önerisi

feanorrr

Hectopat
İyi akşamlar ben bir laptop almak istiyorum ama karar veremedim bu konuda oyun odaklı bir laptop düşünmüyorum üniversite için kullanacağım arada bir LoL oynayacağım bir laptop arıyorum orta ayarlarda 70 civarı FPS alsa yeter benim için bana laptop önerir misiniz?

Arkadaşım Mi Notebook Air kullanıyor ekran çerçeveleri ince ve ekranı dikeyine biraz uzun. Cihazın kendisi de gayet şık ve ince. Klavyesi Macbooklardaki butterfly keyler gibi gayet hoş.
Tasarım görecelidir; ayrıca marka güzel diye bir şey yok; güzellik ürünler içindir: Bugün güzel üreticiler yarın kötü ürün üretebilir; bugün kötü olan üretici yarın güzel ürün çıkartabilir.
Mesela benim için çerçeve kalınlığının bir önemi yok.

Merhaba. Belirttiğiniz türde bir notebook için 3.000 lira civarı ürünleri tercih edebilirsiniz. Ram belleği 8 gb, işlemcisi güncel nesil ve ekran kartı da 960m ve eşdeğerlerinde olursa yetecektir diye düşünüyorum.

Bütçe belirtirseniz daha sağlıklı tavsiyeler alabilirsiniz:)
Bütcem 2500 3000 tl civarı
Merhaba. Belirttiğiniz türde bir notebook için 3.000 lira civarı ürünleri tercih edebilirsiniz. Ram belleği 8 gb, işlemcisi güncel nesil ve ekran kartı da 960m ve eşdeğerlerinde olursa yetecektir diye düşünüyorum.
Bana bir marka ve ürün önerebilirmisiniz

Lenovo Ideapad 330-15IKB Intel Core i5 8250U 8GB 1TB MX150 Freedos 15,6" Taşınabilir Bilgisayar 81DE01EATX
Bu model tam sana göre. Oyunu da rahat oynarsın 70le sınırlı kalacağını düşünmüyorum bu arada, ha ekranı 1366x768 onu da söylemeden geçemeyeceğim. Ekran çözünürlüğü takıntın varsa tam da sana uygun olmayabilir.

Lenovo Ideapad 330-15IKB Intel Core i5 8250U 8GB 1TB MX150 Freedos 15,6" Taşınabilir Bilgisayar 81DE01EATX
Bu model tam sana göre. Oyunu da rahat oynarsın 70le sınırlı kalacağını düşünmüyorum bu arada, ha ekranı 1366x768 onu da söylemeden geçemeyeceğim. Ekran çözünürlüğü takıntın varsa tam da sana uygun olmayabilir.
Teşekkür ederim

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı