Üniversite İçin Laptop tavsiyesi

OrhanBey

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar

Ben üniversitede kullanabileceğim hafif, pil ömrü uzun bir laptop arıyorum. Çoğunlukla derslere götürmek, ödev yapmak için kullanacağım fakat arada bir LOL, CS tarzı oyunlar da oynayabilmek için harici ekran kartı MX250 tarzı bir şey istiyorum. Huawei matebook serileri ve Dell XPS 13 gibi çerçevesiz tasarımlar hoşuma gidiyor öte yandan fiyat performans olarak MSI creator modelleri daha uygun gibi. Bana ne tavsiye edersiniz? Huawei alıp geçeyim mi yoksa daha ucuza aynı işi görecek bir bilgisayar var mıdır? Bütün tavsiyelerinize açığım. Üst sınırım 10.000 TL fakat ne kadar ucuz o kadar iyi. 5-6 bin arasına halletmek idealimdir. Tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

@Recep Baltaş
@Ali Güngör

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ağırlığını bilmem ama bunlar güzel gibi duruyor

İstediğin Tasarımda Olan

Xiaomi Mi Air 13.3

Bunlar Güçlü Olanlar
HP Pavilion Gaming

Abra A5 V15.3

Ofis Vs Tarzı için olan önerilerim fazla bütçe zorlamaz fakat iş görür (ve hafif)

HP Pavilion 14

Bu Çok ucuz lol kaldırırmı bilmiyorum ama kesinlikle fiyat bakımından seni memnun eder ve çok hafif

Hometech Alfa 700C

Bi beğenini alırım ^^

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı