Üniversite için MacBook M2 alınır mı?

lovemyers

Decapat
Makaleler
2
Arkadaşlar selam.
Seneye üniversiteye gidiyorum şu an 12. sınıfım.
Elimde RX 6600 + Ryzen 5 5500 sistemli bir masaüstü sistem var, lakin üniversitede yanımda getiremeyeceğim çok ağırlar üstelik yurtta izin verilmiyor.
MacBook Air M.2 almayı düşünüyorum.
Sizce alınır mı?

Arkadaşlar selam.
Seneye üniversiteye gidiyorum şu an 12. sınıfım.
Elimde RX 6600 + Ryzen 5 5500 sistemli bir masaüstü sistem var, lakin üniversitede yanımda getiremeyeceğim çok ağırlar üstelik yurtta izin verilmiyor.
MacBook Air M.2 almayı düşünüyorum.
Sizce alınır mı?
Sadece iş için mi?

İş ile alakam yok derste not falan tutarım arada açar dizi film izlerim.

Eğer oyun oynama, bilgisayarı yoracak yazılım işleriyle ilgilenmiyorsan alınabilir ama benim tercihim iyi bir soğutmaya sahip ve oyunda açabilecek Gaming laptop olurdu. Sonuçta eninde sonunda genç biri olarak oyun oynamak isteyeceksin bazen merak duyacaksın bir oyuna yani bilemiyorum.

Eğer oyun oynama, bilgisayarı yoracak yazılım işleriyle ilgilenmiyorsan alınabilir ama benim tercihim iyi bir soğutmaya sahip ve oyunda açabilecek Gaming laptop olurdu. Sonuçta eninde sonunda genç biri olarak oyun oynamak isteyeceksin bazen merak duyacaksın bir oyuna yani bilemiyorum.
M2 işlemci oyun açmaz mı hocam?

Okuyacağınız bölüme bağlı. Çok yüksek ekran kartı, ram ve hafıza gerektiren programlar kullanılacak ise sadece işlemci gücü yetmez ama genel anlamda yazılım, endüstri müh. vb. Bölümlerde 5 sene kafanız rahat eder.

Geri
Yukarı