Üniversite için spor araba önerisi

SHK05

Hectopat
Daha fazla  
Bütçem 1.5m civarı. Sportif görünümlü istiyorum gözüme hitap etmesi önemli. Aracın sürüşü de keyifli olursa iyi olur. Cabrio olmazsa olmaz değil ama önemli bir artı olur. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Mercedes 190e 2.3 L modeli alabilirsin BMW'si olan çocuklarada saplarsın arada hoş olur.

Hocam o fiyata bu alınmaz araba güzel hos ama bu fiyata yazık olur.

Bütçem 1.5m civarı. Sportif görünümlü istiyorum gözüme hitap etmesi önemli. Aracın sürüşü de keyifli olursa iyi olur. Cabrio olmazsa olmaz değil ama önemli bir artı olur. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Biliyorsunuz ulkemizde bu fiyat aralığındaki BMW'ler cok sıkıntı çıkarıyor. Mercedes C Coupe Ya da E Coupe bakabilirsiniz.

Hocam o fiyata bu alınmaz araba güzel hos ama bu fiyata yazık olur.

Biliyorsunuz ulkemizde bu fiyat aralığındaki BMW'ler cok sıkıntı çıkarıyor. Mercedes C Coupe Ya da E Coupe bakabilirsiniz.
Mercedes olabilir coupeleri de güzel duruyor. Minimum 4 sene süreceğim arabayı kaç km bakmamı önerirsiniz? Fazla km sıkıntı çıkarır mı mercedesde.

Mercedes olabilir coupeleri de güzel duruyor. Minimum 4 sene süreceğim arabayı kaç km bakmamı önerirsiniz? Fazla km sıkıntı çıkarır mı Mercedes'de.

300K'da W204 kullaniyoruz. Senede bir bakima gidiyor masallah o kadar.

Geri
Yukarı