Üniversite için tablet önerisi

selosben

Kilopat
Merhaba,
Üniversitede kullanmak için tablet bakıyorum. Genel olarak not almak, kütüphanede kullanmak ve dizi/film bakmak için kullanacağım.
Aşağıdakilerden hangisini tavsiye edersiniz. Samsung ve Huawei'i vergisiz olarak alabilirim o avantajı var ama iPad diğerlerinden çok daha öndeyse iPad almayı düşünürüm. (bütçem maksimum 14-15 bin)

Son düzenleme:
Gaming laptopum var. Şarjı sıkıntı ve okulda not alması çok ideal değil.

Aslında sadece not alma dizi film izlemek için bütçeni çok arttırmaya gerek yok Galaxy A8 alabilirsin 4TL'ye. Kullanmışlığım var isteklerin doğrultusunda cebini yakmayacak bir seçim olabilir.

Ben de öyle düşünüyorum vergi indirimiyle beraber bayağı iyi fiyatlara alabileceğim bir şey olsa güzel olur ama 4 yıl falan kullanmayı düşündüğüm için iPad almak daha mı mantıklı ona karar veremedim.

Gaming laptopum var. Şarjı sıkıntı ve okulda not alması çok ideal değil.

Ben de öyle düşünüyorum vergi indirimiyle beraber bayağı iyi fiyatlara alabileceğim bir şey olsa güzel olur ama 4 yıl falan kullanmayı düşündüğüm için iPad almak daha mı mantıklı ona karar veremedim.

Kendini ısırılmış elmaya şartlama dostum telefonun ve bilgisayarın varsa tablete pek el sürmeyeceksin haberin olsun. Tableti dediğin gibi kütüphanede falan kullanırsın yatarken dizi film izlersin.

Telefonun ve bilgisayarın varsa derken özellikleri iyiyse anlamında demek istedim.

4 yıl kullanmayı düşünüyorsan Tab S9 Fe al, 10 yıl bile kullanırsın. Güncel cihaz ve zaten Samsung 4 yıl Android, 5 yıl güvenlik güncelleme garantisi veriyor.

Aslında sadece not alma dizi film izlemek için bütçeni çok arttırmaya gerek yok Galaxy A8 alabilirsin 4TL'ye. Kullanmışlığım var isteklerin doğrultusunda cebini yakmayacak bir seçim olabilir.

Çok kötü bir tablet. Uzun ömürlü değil.

Tavsiyem iPad 10 alıp bir de Stylus kalem almanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı