Üniversite interneti ile Torrent indirmek

backf6

Hectopat
Daha fazla  
Üniversite interneti bazı sitelerde kısıtlı mesela Steam, Epic Games vb. açmıyor. Tom VPN ile Steam'in internet sitesine giriş hallediliyor. Torrent indirmek için sitelere VPN'siz bir şekilde giriyor. Ama Torrent'i indirmeye çalıştığınız da "eşlere bağlanıyor" hatası veriyor. Tracker sorunu yok kısıtlama olmayan internette indirebiliyorum. Üniversite internetinden Torrent indirebileceğim bir VPN var mı?

Böyle bir şey yapacak olsam Digitalocean'dan 1GB bandwithe izin veren bir sunucu satın alıp IP adresine düz bir site kurarım. Kişisel blog tarzında. Ondan sonra da OPENVPN ile tünel bağlantısı yapıp kullanırım. Orijinal internet hızı neyse o şekilde indirme sunar. Fakat biraz teknik bilgi istiyor.

Böyle bir şey yapacak olsam Digitalocean'dan 1GB bandwithe izin veren bir sunucu satın alıp IP adresine düz bir site kurarım. Kişisel blog tarzında. Ondan sonra da OPENVPN ile tünel bağlantısı yapıp kullanırım. Orijinal internet hızı neyse o şekilde indirme sunar. Fakat biraz teknik bilgi istiyor.
katılıyorum. hatta digitalocean 1 ay deneme veriyordu. windows server kurup sorunsuzca kullanabiliyordum. epeyce bir teknik bilgi istiyor...

Geri
Yukarı