Üniversite internetiyle oyun indirmek yasak mı?

Agah gibi

Hectopat
Üniversitenin sağlamış olduğu internet ile League of Legends indirmek istiyorum ancak bu yasak mı bilmiyorum. Kütüphanede ders çalışırken bir yandan oyun indirmek istiyorum. İnternet bağlantısına kimlik bilgisi ve şifre ile bağlanılıyor. Herhangi bir sıkıntı çıkmadan VPN kullanmadan indirebilir miyim? Yasak olup olmadığı hakkında nereden bilgi alırım?

Üniversitenin sağlamış olduğu internet ile League of Legends indirmek istiyorum ancak bu yasak mı bilmiyorum. Kütüphanede ders çalışırken bir yandan oyun indirmek istiyorum. İnternet bağlantısına kimlik bilgisi ve şifre ile bağlanılıyor. Herhangi bir sıkıntı çıkmadan VPN kullanmadan indirebilir miyim? Yasak olup olmadığı hakkında nereden bilgi alırım?
Niye yasak olsun, rektör gelip "kim lol indirdi ula" falan demez herhalde

La bas tuşa gitsin, ne olabilir en fazla? Yeni nesil korkuyla büyüyor arkadaş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ortaokuldaki gibi YouTube Facebook girmeni engelleyen bir yazılımları yoksa zaten her şey serbesttir 🥲
Ders çalışan, ödev hazırlayanlardan küfür yersin sadece...

Yeni konular

Geri
Yukarı