Üniversite öğrencileri için telefon vergi iadesini alabilen oldu mu?

Hocam göstermelikti hep onlar. Hiç halka bedava bir şey verilir mi?
İnternet desteğini almayı başaran duymuştum forumda.

Yasa ilk çıktığında resmi gazetenin maddelerini okumuştum. Telefonu da yasa çıktıktan 1-2 hafta sonra almıştım.

"Faturada telefondan başka bir ürün olmamalı" diye okuyunca riske atmayıp 3 aylık ekran korumasını bırakmıştım.

Ben alırken vergi indirimini düşünmemiştim bile. Normalde 12000'di fiyatı ,bende 2500 liralık hediye çeki vardı ,9500'e düştü. Ben kabul olmaz diye başvurmak aklıma bile gelmedi , sonradan başvurdum arkadaşım söyleyince. Ben onu hesaplamadan aldığım için benim için çok ekstra bir sorun olmadı ama çevremde başvuran arkadaşlarım var hala bekletiyorlar , ya fatura kontrol ediliyor diyor ya Iban. Benimkinde de önce onaylanmıştı fatura , sonra reddettiler. Madem öyle en baştan reddetsenize. Bence pekte vergi iadesi vermek niyetinde değiller. Oyalıyorlar sadece. Umarım alabilen şanslı insanlardan biri olursunuz.

Benim hattıma yansıdı 10 gb geçen hafta.

Ben 27 Ocakta internet ve telefon desteğine başvurdum, 12 Ocakta yanlışlıkla telefonu iptal edip tekrar başvurdum, 1 şubatta internet desteği yattı, telefon başvurusu hala bekletiliyor.

Ben 27 Ocakta internet ve telefon desteğine başvurdum, 12 Ocakta yanlışlıkla telefonu iptal edip tekrar başvurdum, 1 şubatta internet desteği yattı, telefon başvurusu hala bekletiliyor.

Ocak yazmışım 27 Aralık.

Ocak yazmışım 27 Aralık.

1708035797519.png

8 aralıkta başvrudum ve 15 ocaktan beri böyle. IBAN bilgilerinin kontrol edilmesi bu kadar uzun sürmemeli bence.

28 Şubat'ta başvurumu yaptım. Şuan IBAN kontrol ediliyor yazıyor.

1709396712875.png

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı