Üniversite öğrencisi için kredi kartı önerisi

halfhead

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 3 3100, GTX 1650 GP, Biostar B450MH, Crucial Ballistix CL16 8x2, Netac N535S
Meslek
Öğrenci
Selam, kredi kartı çıkaracağım ama hangi bankadan genç kart çıkarsam bilemedim. Limitinin fazla olmasını pek istemiyorum 1000TL gibi bir limit yeterli olacak bana. (İş Bankası) Maximum Genç kart ve garanti bonus genç arasında kaldım. Kampanyalardan vs. bonus alabilmek benim için iyi olacaktır, aracımla akaryakıt alırken bonusların birikmesi de iyi olacaktır. Yani fırsatları değerlendirmek açısından hangisi iyi olur kararsız kaldım. Kullananlardan (başka kartlarda olabilir) deneyimlerini, önerilerini duymak isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam baktım ona, hatta onu çıkarmayı planlıyordum ancak kampanyalarının olup olmadığını bilmiyorum. Açıkçası öğrenciyken kampanyaların olması, faydalanabilmek iyi olur diye düşünüyorum. Maximum Genç'te cash back özellikleri vs. varmış. Sanırım onu düşünüyorum.

Maximum Genç alın sonrasında dilerseniz Like Card veya Bonus Genç alırsınız. Ama önce kesinlikle Maximum Genç alın yoksa yasal limitlere takılırsınız almak istediğinizde sorun yaşarsınız.

Selam, kredi kartı çıkaracağım ama hangi bankadan genç kart çıkarsam bilemedim. Limitinin fazla olmasını pek istemiyorum 1000TL gibi bir limit yeterli olacak bana. (İş Bankası) Maximum Genç kart ve garanti bonus genç arasında kaldım. Kampanyalardan vs. bonus alabilmek benim için iyi olacaktır, aracımla akaryakıt alırken bonusların birikmesi de iyi olacaktır. Yani fırsatları değerlendirmek açısından hangisi iyi olur kararsız kaldım. Kullananlardan (başka kartlarda olabilir) deneyimlerini, önerilerini duymak isterim.
Selamlar dostum. Garanti den bonus Genç alamayabilirsin. Çünkü; garantör istiyor. Maximum genç veya Axess kampüs modu tercih edebilirsin. Maximum genç alacaksan; çalışan maximum genç almanı tavsiye ederim. Çünkü çalışan maximum genç kartıni ileride limitini kolayca yükseltebilirsin. Bende şuan kullanıyorum ve limitim 30k lira. Banka kendisi yükseltiyor

Cevap veren, tavsiye veren herkese teşekkür ediyorum. Farklı yerlerde de araştırdım, sordum ve Maxiumum Genç çıkardım.

Selamlar dostum. Garanti den bonus Genç alamayabilirsin. Çünkü; garantör istiyor. Maximum genç veya Axess kampüs modu tercih edebilirsin. Maximum genç alacaksan; çalışan maximum genç almanı tavsiye ederim. Çünkü çalışan maximum genç kartıni ileride limitini kolayca yükseltebilirsin. Bende şuan kullanıyorum ve limitim 30k lira. Banka kendisi yükseltiyor.
Hocam dediğim gibi Maximum Genç çıkardım. Çalışan Maximum'u görmemiştim, başvuru yaparkende önüme çıkmadı ama şuan kart hem öğrenci, hem de 12-25 yaş arası gençler, çalışanlar için. Fazla kullanmasamda şuan akaryakıt, biraz market alış-verişlerinde kullandım ve fazla olmasa da maxipuan veriyor. Kullandıkça, kampanyalara katıldıkça puan verecektir diye düşünüyorum.

Cevap veren, tavsiye veren herkese teşekkür ediyorum. Farklı yerlerde de araştırdım, sordum ve Maxiumum Genç çıkardım.

Hocam dediğim gibi Maximum Genç çıkardım. Çalışan Maximum'u görmemiştim, başvuru yaparkende önüme çıkmadı ama şuan kart hem öğrenci, hem de 12-25 yaş arası gençler, çalışanlar için. Fazla kullanmasamda şuan akaryakıt, biraz market alış-verişlerinde kullandım ve fazla olmasa da maxipuan veriyor. Kullandıkça, kampanyalara katıldıkça puan verecektir diye düşünüyorum.
Dostum sana bir tavsiye vereyim; limitinin %50' sini geçme. Yani 2 bin liralik kartın sadece bin lirasini kullanıp, bin lirasını boş bırak. Böylece borç/limit oranini asmayip, bankalar gözünde riskli gozukmeyeceksin ve limitini kolayca yükseltebilirsin

Dostum sana bir tavsiye vereyim; limitinin %50' sini geçme. Yani 2 bin liralik kartın sadece bin lirasini kullanıp, bin lirasını boş bırak. Böylece borç/limit oranini asmayip, bankalar gözünde riskli gozukmeyeceksin ve limitini kolayca yükseltebilirsin
Zaten harcamalarım bin lirayı fazla geçmeyecektir ama yine dikkat ederim hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı