Üniversite öğrencisi için kredi kartı önerisi

msport

Centipat
Makaleler
1
Merhaba. Şu an Maximum Genç kartım ve bonus genç kartım var. Kampanyalardan daha fazla faydalanmak ve eğer diğer kartlarda kısıtlama yoksa yeni bir kart daha almayı düşünüyorum. Aklımda şu an play Card ve paraf genç var. Kampanyaları iyi olan ve limit konusunda cimri olmayan bir kart öneriniz var mı? Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim.

Ziraat öneririm zira bankkartgenç uygulamasındaki kampanyalar tatmin edici olabiliyor.

İş Bankası kampanyalar konusunda bankalar arasında en bonkörü. Ama Akbank, Yapıkredi, Garanti de eğer takip edersen güzel kampanyalar sunuyor.

Merhaba. Şu an Maximum Genç kartım ve bonus genç kartım var. Kampanyalardan daha fazla faydalanmak ve eğer diğer kartlarda kısıtlama yoksa yeni bir kart daha almayı düşünüyorum. Aklımda şu an play Card ve paraf genç var. Kampanyaları iyi olan ve limit konusunda cimri olmayan bir kart öneriniz var mı? Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim.
Yüksek miktarlar harcamalar için akbank ama düşük çaplı harcamalarda Maximum en iyisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı