Üniversite okurken çalışmak

yakamozbey

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
3060- 5600H Ryzen- 8Gb Ram- 512GB SSD- İG3
Merhaba
Şu an belli bir miktar para biriktirmek istediğimden(belli başlı ihtiyaçlar için) ve 2.öğretim öğrencisi olup cuma cumartesi pazar günlerim boş olduğundan bu günleri çalışarak değerlendirmek istiyorum. Şahsen pek bir deneyimim yok. İstanbul/üsküdar da okuyorum. İş bulabilir miyim; bulsam her şeye razıyım bir ara amelelik yaptım akraba aracılığıyla ki depoya mal taşı götür işinden daha kolay olduğunu düşünüyorum normal işlerin. Zor olur mu demeyeceğim çünkü okul sürecinde hiçbir şey zor gelmiyor genel olarak günde 2 saat bakınip(ders günleri) sınav haftası biraz bakınıp 3.5 ortalamayı korumaya çalışarak derse bakıyorum şu an çalışacağım ileriki dönemde bazı şeylere para yettirememe ihtimalim var çunkü çift ana dal yapmayı düşünüyorum. kısa bir süreç için iş bulmak istiyorum, kısaca yazın sonuna kadar devam edebilecek bir süreç için çalışmayı düşünüyorum.1.5 ay sonra derslerim biter büyük ihtimal zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlışım yoksa garsonluk ve mal yükleme işlerini bulması kolay ama yorucu oluyorlar ama parası da "ehhh" işte.
Asıl soru nasıl bulacağım işler genel olarak full time istiyorlar bazı yerler hariç o da nadir zaten bulsam direkt düşünmeden giricem
Asıl soru nasıl bulacağım işler genel olarak full time istiyorlar bazı yerler hariç o da nadir zaten bulsam direkt düşünmeden giricem
Ama yazın kesin olarak kasiyerdir lcwdir bir yere giricem 4 ay boyunca şu an ek istiyorum çünku zaman bol üni de sıkıcı insan tipleri dolu herkes goygoy ya da maç muhabbeti kız muhabbeti peşinde beni sarmıyor bunlarda

Geri
Yukarı