Üniversite Sınavına Hazırlık İçin Test Kitabı

Holy Diver

Kilopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler. Arkadaşlar sizden isteğim başlıkta belirttiğim gibi üniversite sınavına 2 yıl kaldı ve artık çalışma zamanı geldi. Fiyatı fazla cep yakmayacak ama kaliteli bir test kitabı önerirseniz çok minnettar olurum. Aklımda Fem yayınları var ama emin olmak için tecrübeli arkadaşların önerisini bekliyorum. Şimdiden teşekkürler. İyi sosyaller.

Eğer başlangıç seviyesinde istiyorsan Coşku yayınlarını tavsiye ediyorum. Daha sonra Güvender Yayınları ve son aşamada Fem Yayınları'na geçebilirsin. Ama çıkmış soruları çözmeyi unutma. MEB'in verdiği ders kitaplarına mutlaka bak her konudan sonra. Çünkü her kaynak aynı bilgiyi vermeyebilir. Ders kitabını referans olarak almalısın. Sana diğer bir tavsiyem ise mutlaka bir düzenin olsun. Robot gibi belirli bir programa sahip olmana gerek yok. Esnetebileceğin bir çalışma programın olsun. Ama her şeyden önce hedefini belirle ve hangi puan türünden ne kadar almana ihtiyacın var onu bil. Boş yere sana faydası olmayacak derslere çalışma yani. Kendim'de Karabük'te Tıp Mühendisliği okuyorum bu arada :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı