Üniversite sınavına hazırlık

Onurkurklu

Hectopat
Yer
Bursa, TÜRKİYE
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Şu an 11.sınıfım 9, 10'da yattım ama cidden yattım. Temelim yok ve çalışma alışkanlığımda yoktu. 11 başladığından beri çalışma alışkanlığı edindim. Günlük tekrar yapıyorum test çözüyorum yani çalışmaya alıştım fakat temelim yok. O yüzden şimdiden 9, 10 çalışmaya başlamayı düşünüyorum şu anda çok mu erken yoksa normal mi karar veremedim. Ayrıca AYT mi çalışmalıyım TYT mi?

İlk kısmı halledersen kafan rahat olur, diğer kısma odaklanman daha kolay olur. Hem unutursan kısa bir tekrarla hatırlarsın kolayca.

Erken değil, geç bile kaldın. Ben 12. sınıfım ama ben de çok geç kaldım. AYT veya TYT seçimi sana bağlı aslında. Hangi alanda seçim yaptığına bağlı. Ben AYT seçiyorum şahsen. Sana TYT başlamanı öneririm. Temel çünkü. Temel olmadan yürümez. AYT seçmeni 12. sınıf olunca öneririm.

Erken değil, geç bile kaldın. Ben 12. sınıfım ama ben de çok geç kaldım. AYT veya TYT seçimi sana bağlı aslında. Hangi alanda seçim yaptığına bağlı. Ben AYT seçiyorum şahsen. Sana TYT başlamanı öneririm. Temel çünkü. Temel olmadan yürümez. AYT seçmeni 12. sınıf olunca öneririm.
Sayısal seçtim ayt sayısalda temel konuları da önemli o yüzden temeli sağlama almak daha mantıklı gibi

Yeni konular

Geri
Yukarı