Üniversite staj maaşı ne kadar olmalı?

Zerolite

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, aylık 1100 gibi komik bir rakam yatmış. Bunun sebebi nedir? Neye göre hesaplanıyor? Haftalık çalıştığım günün 3'te 1'ini alsam bile bu meblağ çıkmıyor, abuk subuk bir şey. Pazartesi soracağım ama yine de emin olmak istedim. Haftalık 2 gün gidiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam, aylık 1100 gibi komik bir rakam yatmış. Bunun sebebi nedir? Neye göre hesaplanıyor? Haftalık çalıştığım günün 3'te 1'ini alsam bile bu meblağ çıkmıyor, abuk subuk bir şey. Pazartesi soracağım ama yine de emin olmak istedim. Haftalık 2 gün gidiyorum.
Haftada iki gün gidiyormuşsun. Çalıştığın süreye oranla üçte biri veriliyor asgari ücretin.

O zaman normal. Diş ve tıp öğrencileri genelde böyle ücretler alıyor öğrencilik dönemlerinde. Ön lisans okuyorsanız onlar da aynı şekilde.

Bilmiyorum artık ben lise stajı yaparken bile aylık 700TL alıyordum TAA ne zamanın senesi bir de. Pazartesi günü bir danışacağım okula da bir mail attım.

O zaman normal. Diş ve tıp öğrencileri genelde böyle ücretler alıyor öğrencilik dönemlerinde. Ön lisans okuyorsanız onlar da aynı şekilde.

Genel toplam 5100 olması gerekmiyor mu hocam minimum, ben mi yanlış biliyorum 3'te biri.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı