Üniversite tavsiyesi

Erdoğan09

Decapat
Daha fazla  
Muğla sıtkı koçman üniversitesi (devlet) veterinerlik 96k.

Dokuz eylül Üniversitesi (İzmir)(devlet) veterinerlik 96k.

Burdur Mehmet Akif Ersoy üniversitesi (devlet) veterinerlik 100k.

Afyon kocatepe üniversitesi (afyonkarahisar) veterinerlik 101k.

Aksaray üniversitesi (devlet) veterinerlik 112K.

Necmettin erbakan üniversitesi (Konya)(devlet) veterinerlik 121k.

Yozgat bozok üniversitesi (devlet) veterinerlik 130k.

Veterinerlik istiyorum. Gördüğünüz gibi babam çiftçi zaten 130-150 arası büyükbaş hayvanımız var ve giderek artıyor. Sizce hangi üniversite gelir ve gidilmemesi gereken var mı içlerinde?
(Verilen sayılar geçen yıl için geçerliydi.)

DEU İzmir ile alakası olmayan bir yerde gözüküyor. Ben Tınaztepe'de okudum, orası bile merkeze bağlı olmasına rağmen dağ bayır çimendi. 4 yılım asosyal geçti, İzmir diyerek yazmamanızı öneririm.

Deu İzmir ile alakası olmayan bir yerde gözüküyor. Ben tınaztepe'de okudum, orası bile merkeze bağlı olmasına rağmen dağ bayır çimendi. 4 yılım asosyal geçti, İzmir diyerek yazmamanızı öneririm.

Kiraz'da olduğunu biliyorum ama zaten Aydın'da oturuyoruz ben Ege'den çok uzaklaşmak istemiyorum zaten asosyalim bilgisayarım yeter bana.

Yazdığın üniversiteler aşağı yukarı hepsi aynı, sadece sıtkı ve 9 Eylül daha bilindik yerler. İkisi hakkında da internette bolca tanıtım, yorum videosu bulabilirsin. YouTube'da birkaç saat bu ikisine göz at, evine uzaklık, barınma imkanları, hocaların tavırları vs bunları da elinden geldiğince karşılaştırıp en mantıklı seçimi yap. Ben istersem gün içinde atlayıp 3 saat içinde evimde oluyorum, çok da değmeyecek bir üniversite için çok uzaklara gitmek akıl işi değil. Tabii senin maddi durumun iyidir, gezip tozacak, para ezecek durumun varsa da onu göz önüne al, daha rahat seçim yap :) 130-150 hayvan da maşallahı varmış.

Kiraz'da olduğunu biliyorum ama zaten Aydın'da oturuyoruz ben Ege'den çok uzaklaşmak istemiyorum zaten asosyalim bilgisayarım yeter bana.
Benimde Aydın'dan gelen sınıf arkadaşım vardı. 4 yıl boyunca tercih öncesi okulun yerine bakmadığından dolayı pişmanlık yaşadı ve sınava tekrar girdi.
Kiraz bölgesini biliyorsanız, sizin için sorun değilse sorun yok. Şu an asosyal olmanız normal, üniversite yaşamı değiştirebilir.

Yazdığın üniversiteler aşağı yukarı hepsi aynı, sadece sıtkı ve 9 Eylül daha bilindik yerler. İkisi hakkında da internette bolca tanıtım, yorum videosu bulabilirsin. YouTube'da birkaç saat bu ikisine göz at, evine uzaklık, barınma imkanları, hocaların tavırları vs bunları da elinden geldiğince karşılaştırıp en mantıklı seçimi yap. Ben istersem gün içinde atlayıp 3 saat içinde evimde oluyorum, çok da değmeyecek bir üniversite için çok uzaklara gitmek akıl işi değil. Tabii senin maddi durumun iyidir, gezip tozacak, para ezecek durumun varsa da onu göz önüne al, daha rahat seçim yap :) 130-150 hayvan da maşallahı varmış.

Teşekkürler peki sizce hangi üniversiteler tutar tahminde bulunabilir misiniz?

Benim de aydın'dan gelen sınıf arkadaşım vardı. 4 yıl boyunca tercih öncesi okulun yerine bakmadığından dolayı pişmanlık yaşadı ve sınava tekrar girdi.
Kiraz bölgesini biliyorsanız, sizin için sorun değilse sorun yok. Şu an asosyal olmanız normal, üniversite yaşamı değiştirebilir.

Konya ve Yozgat gibi soğuk şehirlerde 5 yıl kalmaktansa kırsal kesimi tercih ederim soğuk gerçekten bana göre değil çünkü.

Geri
Yukarı