Üniversite tercih sıralamam nasıl?

394919

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar ben AÖF gitmek istiyorum ve biliyorsunuz AÖF için 3 üniversite var. Benim 2 tane hoşuma giden AÖF bölümü var fakat benim sıralamam 1.400.000 o okullar ise 1.300.000'den almış en düşük öğrenciyi. Spor yönetimi ve bilgisayar programcılığı istiyorum. Bunları ilk 6 ya yazıp geri kalanına sıralamanın biraz yetmediği veya yettiği uzaktan egitim devlet okullarını yazmayı düşünüyorum. Sizce mantıklı mı?

Auzef, Anadolu, ata fark etmez AÖF'ta. İstediğin bölümleri yazarak daha az istediğine doğru liste yap.

Auzef, Anadolu, ata fark etmez AÖF'ta. İstediğin bölümleri yazarak daha az istediğine doğru liste yap.

Zaten uzaktan eğitimde de istediğim bölümler var hocam önce ilk 6 ya AÖF'ün istediğim bölümlerini yazacağım sonra aşağı doğru uzaktan egitim veren istediğim bölümü yazacağım. Mevcut zaten uzaktan eğitimde de dediğim gibi 1.600.000'den bile öğrenci almışlar.

Bilgisayar programcılığı okumanın hiçbir faydası yok DGS ile 4 yıllığa geçiş yapmadığın sürece. Kaldı ki bu sıralamadan tercih yapmanı da ben şahsen önermem. İmkanın varsa 1 yıl daha çalış mezuna kal derim.

Bilgisayar programcılığı okumanın hiçbir faydası yok DGS ile 4 yıllığa geçiş yapmadığın sürece. Kaldı ki bu sıralamadan tercih yapmanı da ben şahsen önermem. İmkanın varsa 1 yıl daha çalış mezuna kal derim.

Hocam zaten ben normal üniversite okumak istemiyorum AÖF veya uzaktan eğitim gitmeyi düşünüyorum. Amacım yani normal açıktan okumak zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı