Üniversite ve oyun amaçlı 30.000 TL'ye laptop tavsiyesi

Bütçe
25-30k
üçüde kötü
hocam i7 istiyorum sadece

Hocam başlığa üniversite ve oyun için yazmışsın ama önemli değil zaten attığım modelinde o i7'lerden pek bir farkı yok.
Anladım hocam teşekkürler. Kodlama, yazılım konusunda bana hep söylenen i7 almam gerektiğiydi. Oyun ikinci planda, önemli olan programlarla uyumlu çalışması. Amd bir sorun yaratmaz diyorsanız onu alacağım.

O alacağın i7'ye göre değişir. Senin attığın sistemde ki i7'ler çöp mesela. HP Victus 16-S0023NT 7Z4N1EA Ryzen 5 7640HS 16 GB 512 GB SSD RTX4060 16.1" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bunu alın hocamın dediği gibi. 30 bin TL'ye çok iyi.
Attığınız laptopta açıklamada ryzen 7 başlıkta ryzen 5 yazıyor. Doğrusu ryzen 5 değil mi?

Anladım hocam teşekkürler. Kodlama, yazılım konusunda bana hep söylenen i7 almam gerektiğiydi. Oyun ikinci planda, önemli olan programlarla uyumlu çalışması. Amd bir sorun yaratmaz diyorsanız onu alacağım.

Attığınız laptopta açıklamada ryzen 7 başlıkta ryzen 5 yazıyor. Doğrusu ryzen 5 değil mi?
Muhtemelen bir hata olmuş. Diğer sitelerde Ryzen 5 yazıyor. Çok da önemli değil.

Hocam başlığa üniversite ve oyun için yazmışsın ama önemli değil zaten attığım modelinde o i7'lerden pek bir farkı yok.
Bilgisayar baya iyi duruyor ama ekran kartı watt değerini göremedim bu modelin ? Ha bi de 30bin tl'ye bu laptopdan daha iyi özellikli kasa toplanabilir mi acaba ? (monitör ekipman hariç)

Yeni konular

Geri
Yukarı