Üniversite'de aktif kayıt olmasına rağmen askerlik yoklama dönemi görünüyor

• Konuyu başlatan padden
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 213

padden

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP Victus 16-sn0011nt
Rtx 4060 Amd Ryzen 7840Hs
16 Gb Ram
Üniversite okuyorum daha 1. sınıfım yoklama dönemi gözüküyor. Ne yapmam gerek?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-03-02-18-19-41-17_b82b28fc14ae6ec270dfa3ba6c255aba.jpg
    Screenshot_2024-03-02-18-19-41-17_b82b28fc14ae6ec270dfa3ba6c255aba.jpg
    69,6 KB · Görüntüleme: 43
Abi senin tecilin ne zaman bitti cevap versen çok sevinirim

Selam dostum 6 Nisanda 19 UMA gireceğim 19'a gireceğim sene yoklama dönemi açılmıştı. Yani sende 19'a gireceğim sene açılır yoklama dönemi

Bende de aynı durum söz konusu öğrenci işleriyle konuşmam yeterli mi?

Merhaba hocam üniversiteden üniversiteye değişir mi bilmiyorum ama ben öğrenci işlerinden hallettirdim yüksek ihtimal sizde öyle halledersiniz T.C. isim istiyorlar zatwn.

Merhaba hocam üniversiteden üniversiteye değişir mi bilmiyorum ama ben öğrenci işlerinden hallettirdim yüksek ihtimal sizde öyle halledersiniz T.C. İsim istiyorlar zatwn.

İnternetten baktım üniversitenin kendi açıklamasında "askerlik tehir işlemleri için öğrencilerimizin başvuruda bulunmasına gerek yoktur." yazıyor. Kafam karıştı açıkçası daha yapmadılar mı yani.

İnternetten baktım üniversitenin kendi açıklamasında "askerlik tehir işlemleri için öğrencilerimizin başvuruda bulunmasına gerek yoktur." yazıyor. Kafam karıştı açıkçası daha yapmadılar mı yani.

Şöyle dostum normalde yapmaları gerekiyor öğrenci işlerinin ama üşendikleri falan araya kaynıyor normalde evet sizin bir şeyler yapmanıza gerek yok ama tecili yaptırmadıklarından gidip konusup yaptırmanız gerek

Yeni konular

Geri
Yukarı