Üniversitede boy sorunum

Boş takıntı hocam. Eğer gerçekten konu başlığındaki gibi "Boy Sorunu" görmek istiyorsan The Station Agent izle belki biraz düzelirsin.

Ben birkaç ay öncesine kadar sevgilim tarafından kısa boyluyum diye terk edildim. Ne kadar boş olduğunu düşünürseniz düşünün kısa boylu olunca her kızın gözünde yarım insansınız. İster kabul edin ister etmeyin ama durum böyle.

Hocam kusura bakmayın ama o kız arkadaşınızın yüzsüzlüğü. Üniversitede sizi mutlaka gerçekten seven biri çıkar hiç canınızı sıkmayın.

Reis senin sevgilin olmuş bizim oda olmuyor xd

Dostum 1.70'li boylar normaldir. Üniversiteye boyla değil akılla giriyorsun. Unutma.

Dostum 1.70'li boylar normaldir. Üniversiteye boyla değil akılla giriyorsun. Unutma.

Ne kadar dediğin doğru olsa da yeni nesil çok değişik yok boyu uzun olsun yok yakışıklı olsun insan etkileniyor o yüzden şu ana kadar 1 sevgili bile yapmadım.

Ne kadar dediğin doğru olsa da yeni nesil çok değişik yok boyu uzun olsun yok yakışıklı olsun insan etkileniyor o yüzden şu ana kadar 1 sevgili bile yapmadım.
Ohooo hocam sen başkalarının kriterlerini önemsiyorsan çok kaybedersin kendini olduğun gibi kabul et.

Ohooo hocam sen başkalarının kriterlerini önemsiyorsan çok kaybedersin kendini olduğun gibi kabul et.
reis ben zaten yakışıklı oldumu dusunuorum ama acayip utangaçım boy pos var bende ama konusamıorum bı keresınde yanında kekelemeye baslamıstım xd

reis ben zaten yakışıklı oldumu dusunuorum ama acayip utangaçım boy pos var bende ama konusamıorum bı keresınde yanında kekelemeye baslamıstım xd
Hocam bir gün son nefesini verip göçeceksin bu diyardan o yüzden utangaçlığı bırak hayatını doya doya yaşa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…