Üniversitede ekle/sil haftasında ders eklemesi mümkün mü?

Arkadaşlar, gerekli dersleri seçtim fakat dekanlık bünyesinden ki Atatürk ilkelerini seçmeyi bilmiyordum. O yüzden seçmedim ve danışman onaysız ders kaydım var. Ekle sil haftasında o dersi ekleyebilir miyim? Seçtiğim derslere pazartesinden itibaren girebilir miyim?

Akademik takvimde ne zamansa hafts bak sonra yaparsın olur.

Danışman onaylamadan önce bakıyor, eksik dersi ekliyor zaten. Yine de haber et danışman hocana bilgisi olsun. Unutursa da okul açılınca ders ekle çıkar haftasında yine danışman hocan ekleyebilir.

4-6 arası ekle sil haftası

4-6
Danışman onaylamadan önce bakıyor, eksik dersi ekliyor zaten. Yine de haber et danışman hocana bilgisi olsun. Unutursa da okul açılınca ders ekle çıkar haftasında yine danışman hocan ekleyebilir.
Hocam bende eksik dersi eklemedi o yüzden şuan derslere ön kayıtlıyım. Okulun sitesinde ekle silleri danışman tarafından kaydı onaylananlar yapıyormuş. Ben heralde geç kayıt ücreti vs yatırmam gerekiyor tam anlayamadım bende yazdım mesaj umarım döner.

Bizim okulun sisteminde ekleyebiliyorsun ancak çıkaramıyorsun. En kötü danışman hocana söylersin o ekler. Problem olmaz. Seçtiğin derslere danışman kesin kayıt yapmasa da girebilirsin. Çünkü ilk hafta kesin kayıtların yapıldığı hafta.
Danışman kaydımı onaylamadığı için sistemde görünür müyüm? Görünmezsem dersine girdiğim hocalar sorun çıkarır mı bilmiyorum .

Geri
Yukarı