Üniversitede Kopyadan Yakalanma

Pitbull

Megapat
Makaleler
60
Yer
ABD/Miami Florida
Daha fazla  
Meslek
Müzisyen
Profil Kapağı
1521675609
Bugün elektrik sınavı vardı. Hesap makinesi sokmak serbest. Ben de hesap makinesinin açılan kapağına örnek soruları yazmıştım. Sınavda onlardan esinlenerek soruları çözecektim, ancak evdeki hesap çarşıya uymadı. Gözetmen hiçbir şey anlamadı ancak dersin öğretmeni sıraları dolaştı geldi benim makineyi aldı inceledi ve götürdü kürsüye koydu. Sonra sınavda kopya çekmek suçtur şu an varsa silin ya da yok edin dedi. Benim ismimi söylemedi. Bana gelip bir şey demedi. Sizce kopya muamelesi görecek miyim? Tutanak falan tutmadı. Sınav bitince gözetmene kağıdı verdim. Makinemi kürsüden alıp çıktım.

Sınav esnasında tutanak tutulur genelde. Sonradan herhangi bir şey yapamaz, çünkü kanıtı yok.

Not beklediğin gibi gelmezse itiraz etme hakkın var. Öğrenci işlerine gidip itiraz edeceksin, kağıdın orada gösterilir sana, kağıtta değişiklik varsa şikayet edersin.

Not beklediğin gibi gelmezse itiraz etme hakkın var. Öğrenci işlerine gidip itiraz edeceksin, kağıdın orada gösterilir sana, kağıtta değişiklik varsa şikayet edersin.
Teşekkür ederim. Beklenmedik bir gelişme olursa buradan tekrar yazarım.

Sınav başlamadan mı aldı başladıktan sonra mı ? Başlamadan aldıysa kesinlikle kopya muamelesi görmezsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı