Üniversitede ne okunabilir?

Icchimaru

Picopat
Daha fazla  
İleride hangi mesleği seçmem gerektiği konusunda kararsızım ve bu beni demotive ediyor bir amaçsızlık hissi geliyor. Kendime uygun mesleği nasıl bulabilirim? Eşit ağırlık öğrencisiyim bu sene sınava gireceğim.

İleride hangi mesleği seçmem gerektiği konusunda kararsızım ve bu beni demotive ediyor bir amaçsızlık hissi geliyor. Kendime uygun mesleği nasıl bulabilirim? Eşit ağırlık öğrencisiyim bu sene sınava gireceğim.

Benim düşünceme göre meslekte önce maaşa bakılmamalı. İlk olarak sever misin onu düşün daha sonra da iş imkanı var mı diye. Kendimden örnek vereyim birkaç yıl önce haberlerde dijital oyun hakkında bir şey gördüm. Ve o an dedimki ben neden oyun yapmıyorum sonuçta oyunları seviyorum. Şu an bende sınav öğrencisiyim ve 1 yıldır bir oyun üzerinde çalışıyorum.

Bende düşünüyorum ama yazılımla gram alakam yok çoğunlukla PC deyim ama
Yani bu zamana kadar benimde yazılımla alakam yoktu ama bilgisayarla uğraşmayı sevdiğimden bu bölümü tercih ettim ve yavaştan çalışmaya başladım eğer sende sıkılmadan yapabileceğine inanıyorsan geleceği olan bir bölüm hem de okulu bitirdikten sonra yüksek lisans yapıp mühendiste olma şansınız var eşit ağırlıktan.

Yeni konular

Geri
Yukarı