Çözüldü Üniversitede yarıyılda bir bölümden kalınırsa ne olur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
15
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
--[Ekran Kartı]: GIGABYTE Radeon RX 6600 EAGLE 8 GB
--[İşlemci]: AMD Ryzen 5500
--[RAM]: GoodRam 8GB IRDM PRO 3600MHz CL18 DDR4 [2x8]
--[Anakart]: GIGABYTE B450M K
--[NVMe SSD] Kingston NV2 1 TB

--[Monitör] Gigabyte G24F-2
--[Klavye-Mouse] Logitech MK120
--[Kulaklık] Corsair HS50 Pro

_
Meslek
Öğrenci
Merhaba, sadece bu Güz dönemi göreceğim. Temel matematikte pek iyi sayılmam ve kalma ihtimalim var, kalırsam ne oluyor? Bahar döneminde tekrar mı sınava giriyorum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gördüğüm kadarıyla üniversitenizde şartlı geçme olayı yok. Notunuzun 60 düşmesi gerekiyor en az geçebilmeniz için. Matematiğin bu sınavından tahminen kaç alırsınız? Kaç bekliyorsunuz?

@Turgineer, aslında bugünden itibaren günü gününe çalışarak ikinci sınavdan 75-80 arası bir not alsanız kurtarıyor. Hocanıza durumu anlatsanız ve derse aktif olarak katılsanız, puan açısından hocanızın da yardımcı olacağını düşünüyorum. Yeter ki günü gününe çalışın ve derse aktif olarak katıldığınızı, hocanıza bir şekilde gösterin.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Şuanki planım öyle hocam. Neyseki iyi hocaya denk geldim, o yüzden finalden sonra puan isteyebilirim. Vizelerden dersimi aldığım için düzenli çalışmaya başladım.

@Turgineer, bence de şimdiki planınız bu olmalı. Hem de hocanın gözünde olumlu izlenim bırakmış olursunuz. Diğer derslerinize geliyorsa da diğer derslerinizde de değerlendirebilir bunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı