Üniversitelerin Vermiş Olduğu Windows 10 Education Lisansı Süreli mi?

Alone Person

Centipat
Makaleler
1
Merhabalar. Önceden İngilizce hazırlık okuyup sonra ayrıldığım üniversitenin bana sunmuş olduğu bir hizmeti sonradan fark ettim. Üniversitenin bana vermiş olduğu e-posta hesabı ile Microsoft Azure üzerinden Windows 10 Education işletim sisteminin lisans anahtarını aldım. Windows 10'un yanında ek olarak bazı Microsoft ürünlerine ücretsiz erişebiliyorum. Örneğin Visual Studio 2019 Enterprise vs.

Almış olduğum Windows 10 lisans anahtarının herhangi bir süre kısıtlaması var mıdır? Bu konuyu araştırdım ama herhangi bir bilgiye rastlayamadım.

Öğrenci olduğun süre boyunca kullanabiliyorsun. Sadece arada okul internetine bilgisayarı bağlaman gerekiyor.
Dediğim okulda öğrenciliğim artık yok ama e-posta hizmetinin avantajlarını hala kullanabiliyorum. Okuldan bana hala e-posta geliyor, ben buna şaşırıyorum. :)
Windows Keyi'nin sınırsız olduğunu düşünüyorum, yalnız onunla beraber gelen üyelikler süreli olabilir.
Sadece Windows'un kişiselleştirme ayarlarında ufak kısıtlamalara maruz kalıyorum. Onun dışında ek bir üyeliğim yok.
Bunları öğrenci iken nasıl alıyoruz?
Her üniversite bu hizmeti vermeyebiliyor. Şu an okuduğum üniversitenin e-posta hizmeti ile Windows 10 alamıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı