Windows 10 education lisans etkinleştirme

yrfann

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. 4, 5 sene önce bilgisayarıma Windows yüklettiğim yer education sürüm yüklemiş ve şu anda bana sürekli lisansınız sona eriyor uyarısı veriyor. Kendim öğrenci olduğum için tekrardan nasıl education lisansı alabilirim veya lisansımı nereden tekrar etkinleştirebilirim?

Ekstra özelliği yok ama normal Windows Key'i almakta sıkıntı benim için, 15 20 liraya Key satan yerlere de çok güvenesim yok, SDN videosunu çekti ama bilemiyorum güvenilir mi alınır mı diye.

Bu tarz sitelerden alınan keyler geziyor OEM Retail diye...
Nette satılanlar bunlardan yani.
PRO yükleyip Etkinleştirmeyi deneyin. Sonra bu ve bunun gibi OEM keylerin çalıştığını göreceksiniz ve bu keyler anakarta gömüldüğünden format atıldığında tekrar kendisi aktif olur.

Yanlışsam düzeltin lütfen ancak nette satılan Key'lerde sanırım şöyle bir durum var, sana Pro'ya yükseltme kodu ve Pro etkinleştirme Key'i yolluyor. Format atmamı gerektirecek bir durum mu bu?

Yanlışsam düzeltin lütfen ancak nette satılan Key'lerde sanırım şöyle bir durum var, sana Pro'ya yükseltme kodu ve Pro etkinleştirme Key'i yolluyor. Format atmamı gerektirecek bir durum mu bu?
Yok. Online olduğundan yüksektme kodu gibi çalışıyor zaten.
Yüksektebilirsiniz de.
Deneyin ;)

Güncelleme : Artık başka bir problemim var. Sürümüm Pro'ya dönüştü, ve etkinleştirilemedi.
Dediğiniz gibi 15 20 liraya bir Key alacağım artık.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    187,1 KB · Görüntüleme: 44

Geri
Yukarı