Üniversiteyi dışarıdan okumak istiyorum

derişik

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben şimdi 2 yıllık işletme okuyorum. Bu yıl inşallah mezun oluyorum. Mezun olduktan sonra da 2 yılda dışarıdan okumak istiyorum. Bunun için hangi sınava girmem gerekiyor kaç puan almam gerekiyor hiç bir fikrim yok. 4 yıl normal oku deyip de boşuna parmaklarınızı yormayın. Ben 2 yılı zor bitirdim. 4 yılı hiç bitiremem. En iyisi 2 yıl dışarıdan okumak. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

DGS'ye girerek 2 yıl daha okuyabilirsin. Sınavsız geçiş ile 2 yıllık AÖF okuyabilirsin ya da YGS sınavına girebilirsin.

DGS'ye girerek 2 yıl daha okuyabilirsin. Sınavsız geçiş ile 2 yıllık AÖF okuyabilirsin ya da YGS sınavına girebilirsin.
Sınavsız geçiş nasıl oluyor. Şimdi ben Ankara'da oturuyorum. Bolu'da okuyorum. Ankara'daki AÖF'de okumak için ne yapmam gerekiyor. Ayrıntılı bilgi verirseniz sevinirim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı