Ünlü olmak için ne yapılabilir?

Merhaba, benim çocukluğumdan beri hayalim; şöhret sahibi olmak, insanlar beni tanısın, sevsin, fotoğraf çekinsin, dünya beni tanısın istiyorum. Yeni dijital medyada imkansız değil ama tabii ki biraz zor ama kolay olanı Türkiye'de tanınmak. Sizce tanınmak şöhret sahibi olmak için ne yapmalıyım, nasıl bir yol izlemeliyim? Bilgisayar sistemim vb. var kamerası düzgün telefonumda var. Bu işte para umurumda değil paramı gene kazanırım benim için önemli olan insanların beni tanıması, çok istiyorum.

İstanbul'dan İzmir'e dinlenmeden aralıksız koş profil fotoğrafımdaki adam gibi ünlü olursun.

Çevreniz olmadan ünlü olmanız zor. Ha olursunuz ama şerefinizi kenara bırakmanız lazım. Bir alanda çok yetenekliyseniz buna dair içerikler üretebilirsiniz.

Bir insan neden ünlü olmak ister ki? Çoğunluğu kayda değer olmayan insanların yorumları benim egomu tatmin etmezdi açıkçası. Her lafınıza dikkat etmeniz gerekiyor vesaire.

Bir insan neden ünlü olmak ister ki?
Kafamızı çevirdiğimiz yerde ünlüler çıktığı için olabilir. Pazar günü kendi ailesiyle ilgilenmek yerine magazinde ünlüleri takip edenleri gördüm, sorsan bu kişi de ünlü olmak istiyordur. Bazen gerçekten iğrenç oluyorlar 🤢

TikTok yayını aç, kafanda yumurta kır. Hediye atarlarsa twerk at, al ünlüsün ve para senin.

Bu arada gerçekten işe yarıyor bir keresinde donumu indirmiştim ve 1 saatte toplam 100 bin kişi izleyip 3500 kişide beğenmişti ayaklarımı sallamıştım 1.5 saatte 40 bin kişi izleyip 800 kişi beğenmişti :D

Saçma sapan hareketler yaparsan ünlü olabilirsin😃 veya düzgünce tanınmak istiyorum dersen yeni bir şey yap kimsenin yapmadığı ve seri haline getir tutabilir belki.
TikTok veya Kwai giriyorsun başlıyorsun hayvan sesleri çıkarmaya.
Benekli ayhanın bir taktiği vardı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Usta illa XX kromozom olmak zorunda değil XY kromozomlu olsa bile Onurum Onurum diye bebek yapsın sonra şaka falan desin ya da uçakta malafatı sallasın Kerimcan Durmaz gibi ünlü oluyor zaten.
TikTok veya Kwai giriyorsun başlıyorsun hayvan sesleri çıkarmaya.
Birilerinin kolunu kır.
Harbiden saçma hareketler işe yarıyor bir kere şortumu indirdiğim bir video paylaşmıştım ve 1 saatte toplam 100 bin kişi izleyip 3500 kişide beğenmişti ayaklarımı salladığım bir video paylaştım 1.5 saatte 40 bin kişi izleyip 800 kişi beğenmişti :D

Yolunu bulmuşsun işte hocam, buradan devam sen.

Devamını üşendiğimden getiremedim yakın çevrem bile çok gülmüştü videolara.

Çevreniz olmadan ünlü olmanız zor. Ha olursunuz ama şerefinizi kenara bırakmanız lazım. Bir alanda çok yetenekliyseniz buna dair içerikler üretebilirsiniz.

Bir insan neden ünlü olmak ister ki? Çoğunluğu kayda değer olmayan insanların yorumları benim egomu tatmin etmezdi açıkçası. Her lafınıza dikkat etmeniz gerekiyor vesaire.

Hayallerim şerefimden daha önemli :(

Geçen gün midpoint e gitmediysen hevesin yok demektir.

O adamla dalga geçiyordum ama aynı hayallere sahip olduğumuzu öğrendikten sonra adamın hareketleri mantıklı gelmeye başladı.

Hayallerim şerefimden daha önemli :(

Aklı başında kimse karaktersiz birini sevmez ve çevresinde barındırmaz.

Parayı kırabilirsiniz ama şerefinizi bırakıp şöhrete yumulduğunuzda hiçbir zaman samimi ilişkileriniz olmayacak.

Sizi iyi zamanlarınızda kullanıp, dara düştüğünüzde terk edecek insanlarla bir ömür geçirmek istiyorsanız siz bilirsiniz.

Parayı kırabilirsiniz ama şerefinizi bırakıp şöhrete yumulduğunuzda hiçbir zaman samimi ilişkileriniz olmayacak.

Sizi iyi zamanlarınızda kullanıp, dara düştüğünüzde terk edecek insanlarla bir ömür geçirmek istiyorsanız siz bilirsiniz.

Konu troll belli ki uğraşmayın hiç.

Yani çocukluğumdan beri çok istiyorum ama düşünsenize sokakta yürürken insanlar sizinle fotoğraf çekiniyor falan ne kadar harika ve zaten şu anda da çevremde olan insanlar sahte insanlar dara düştüğümden yanımda olmayan insanlar pek de bir şey değişmez o yüzden.

Konu troll belli ki uğraşmayın hiç.
Trolle bir alakası yok hayalim bu yani belki benden daha farklı görüşe sahip birisi vardı diye burada paylaştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı