Ünlülere şarkı söyletme programının ismi nedir?

Ben de gördüm. Araştırdım ama pek elle tutulur şeyler yok. Şunu buldum bir de:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Devlet sırrı gibi niye saklıyorlar bilmiyorum.

Ben de gördüm. Araştırdım ama pek elle tutulur şeyler yok. Şunu buldum bir de:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Devlet sırrı gibi niye saklıyorlar bilmiyorum.
Daha videonun başında voice.ai sitesini tanıtıyor.

Daha videonun başında voice.ai sitesini tanıtıyor.
Evet, o yüzden attım işte. Sorunu anlamadım.

Devlet sırrı gibi saklayanlar, bu uygulamada sesleri olmayan ama seslerini oluşturdukları kişileri nasıl yaptıkları. Bazıları da uygulama ile yapmadıklarını söylüyor ama nasıl yaptıklarını anlatmıyorlar.

Evet, o yüzden attım işte. Sorunu anlamadım.

Devlet sırrı gibi saklayanlar, bu uygulamada sesleri olmayan ama seslerini oluşturdukları kişileri nasıl yaptıkları. Bazıları da uygulama ile yapmadıklarını söylüyor ama nasıl yaptıklarını anlatmıyorlar.
Türk milleti değerli bir şeyi keşfettiği zaman kardeşi öğrenmesin diye çabalar, prim kasar, olmadı sömürür. Örneğin gurbetçiler, sakın ola hangi vizeyle gittin demeyin, 100 takla atıyorlar 🤣

Türk milleti değerli bir şeyi keşfettiği zaman kardeşi öğrenmesin diye çabalar, prim kasar, olmadı sömürür. Örneğin gurbetçiler, sakın ola hangi vizeyle gittin demeyin, 100 takla atıyorlar 🤣
İçerikleri çalınıyor diye triplere giriyorlar ama nasıl yaptıklarını da anlatmıyorlar. Neyse bunu da çözeriz. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı