Üreticiden MSI Afterburner uyarısı

Kısaca özetleyeyim,

Sizin laptop modelinizle uygun olmadığını ve programın başka ürünlerle uyumlu olduğunu söylemişler. Örnek olarak da masaüstü sistemlerini göstermişler.

Uyumluluk listesinde olmadığından kurmayın demişler sorumluluk kabul etmiyoruz demişler.

Sizin de bahsettiğiniz gibi... 🙌🏼

Ancak elime geçen eski yeni her sisteme kurdum en fazla değerleri göstermez. Sallayın ustam. Kurun geçin çalışmazsa silersiniz. ☝🏼🎭

Sadece CPU ve GPU sıcaklıklarını takip etmek için kullanıyordum ki aynı modeli kullanan çoğu kullanıcının incelemelerinde de bu programı kullandığını görmüştüm. MSI sil dediyse silelim sanırım OC yapıp makineyi pert ederim diye böyle bir şey söyledi.😀

Sadece CPU ve GPU sıcaklıklarını takip etmek için kullanıyordum ki aynı modeli kullanan çoğu kullanıcının incelemelerinde de bu programı kullandığını görmüştüm. MSI sil dediyse silelim sanırım OC yapıp makineyi pert ederim diye böyle bir şey söyledi.😀
Söylediklerinin hiçbir bir mantığı yok.

OC yapsanız da patlamaz yanmaz merak etmeyin. Her şeyin limiti bellidir. En fazla mavi ekran alırsınız veya bazı oyunlarda çökme yaşanabilir.

OC yapın veya yapmayın rahatlıkla kullanabilirsiniz değerleri izlemek için... 🙌🏼

Herkese merhaba, bende laptop kullanıcısıyım ve Afterburner'i güzel bir şekilde kullanıyordum. Hatta Afterburner içinden test yaparak OC yapmıştım ve hiçbir sorun yaşamadım. Fakat son günlerde Afterburner açıkken PUBG hata verip kapanmaya başladı. Afterburner'i kapatıp PUBG'ye girdiğimde oyundan atmıyor. Çözüm önerisi olan var mı?

Geri
Yukarı