Üretilen silahlar, yoldaşlara nasıl sattırılır?

nickimyokbenim

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunda ürettiğimiz pahalı silahları yoldaşlara vererek sattırılabildiğini öğrendim ama tam olarak nasıl yapılacak bilmiyorum. Ve bu özellik hala devam ediyor mu onu da bilmiyorum.
Denemek için "ikimizin yararına bir teklifim var" menüsünden, silahları yoldaşa/kardeşime verdim ama sattı mı satmadı mı bilmiyorum. Nasıl anlayacağız bunu? Bildirim mi geliyor?
Ve bir de düşmanım çok, ola ki silahları verdiğim kişi düşmana esir düşerse, elindeki bütün eşyalar gidiyor mu?

Son olarak, bir yoldaşlarımın çoğuna tımar verip klan kurdurdum ama hiçbiri doğru düzgün verdiğim şehirlere asker koymuyor. Garnizonu sıfırda bırakanlar var. Birlik sayıları da aşırı düşük. 3-5 kişiyle takılıyorlar bazıları. Sebebi nedir bunun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuşmak sitediğim bir şey var de kendi aramızda anlaşma kısmından ona aktar gezdikçe satacak sana da parası gelecek.

Konuşmak sitediğim bir şey var de kendi aramızda anlaşma kısmından ona aktar gezdikçe satacak sana da parası gelecek.
Bir kere yaptım öyle. Verdim biraz, takas tamamlandı ama para geldi mi gelmedi, noldu haberim yok. Çok bildirim geliyor ve kayıp gidiyor sol tarafta. Birde eşyaları verdiğim kişi esir düşerse, eşyalarda mantıken boşa gider dimi?

Bir kere yaptım öyle. Verdim biraz, takas tamamlandı ama para geldi mi gelmedi, ne oldu haberim yok. Çok bildirim geliyor ve kayıp gidiyor sol tarafta. Bir de eşyaları verdiğim kişi esir düşerse, eşyalarda mantıken boşa gider değil mi?

Gelen giden parayı yazan kısımda o karakterin birliğinden gelen parada gözüküyor.

... nın birliğinin geliri yazar.

Senin ticaretin daha yüksekse yoldaşların daha ucuza satıyordur mümkünse kervan kurduğun yoldaşın varsa ona ver onun ticareti daha yüksektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı