Ürün gümrükte ne kadar bekler?

melihyanazzz

Hectopat
18 Mayıs'ta sipariş verdiğim ürün şu anda ülkede (gümrükte) gözüküyor. Tahmini gümrükte kaç gün bekler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon'dan mı aldınız ve hangi Amazon ? Hangi kargo ve lojistik firması ile geliyor ? Ürün bedeli ne kadar ? Bunlara göre ve ek olarak da şans faktörüne göre bir sonuç alırsınız eğer 150 EURO üstü ise.

Maillerinizi kontrol edin veya arayın gümrüğü. Ürün açma kapama işlemi sonrası sizden mail ile belgr talep etmişlerse siz dönüş yapmadınız diyip antrepo ücreti çıkarabilirler

Biraz geç oldu ama ürünü Amazon'dan Prime üyeliği ile aldım. Kargo firması APG ile geldiğini sonrasında SBY Express diye bir firma ile geleceği gözüküyor. Şu an kargo takip yaptığımda ürün gümrükte gözüküyor.

Amazon'dan mı aldınız ve hangi Amazon? Hangi kargo ve lojistik firması ile geliyor? Ürün bedeli ne kadar? Bunlara göre ve ek olarak da şans faktörüne göre bir sonuç alırsınız eğer 150 euro üstü ise.

Ürün normalde 1.600 TL araya gümrük vergi vs. girince 2200 TL oldu fiyatı.

Biraz geç oldu ama ürünü Amazon'dan Prime üyeliği ile aldım. Kargo firması APG ile geldiğini sonrasında SBY Express diye bir firma ile geleceği gözüküyor. Şu an kargo takip yaptığımda ürün gümrükte gözüküyor.

Ürün normalde 1.600 TL araya gümrük vergi vs. girince 2200 TL oldu fiyatı.
Benim de aynı şekilde bir gönderim var 12 gündür takılı durumda ve SBY Lojistik ürün bedeli kadar masraf çıkarıyor 150 EURO sebebiyle. Amazon bekleyin diye bir tavsiye verebiliyor ancak.

Sizin ürününüzde sorun olmayacaktır ürün bedeli 150 EURO altında olduğu için.

Benim de aynı şekilde bir gönderim var 12 gündür takılı durumda ve SBY Lojistik ürün bedeli kadar masraf çıkarıyor 150 EURO sebebiyle. Amazon bekleyin diye bir tavsiye verebiliyor ancak.

Sizin ürününüzde sorun olmayacaktır ürün bedeli 150 EURO altında olduğu için.
peki ya hocam kaç güne elime ulaşır ürün istanbul gümrükte ben zonguldaktayım acelesi yok ama fazla merak ediyorum

peki ya hocam kaç güne elime ulaşır ürün istanbul gümrükte ben zonguldaktayım acelesi yok ama fazla merak ediyorum
Hocam hiç belli olmaz ne desem yalan olur. 2 günde çıkan da var 20 gün bekleyen de. Eninde sonunda gelecek içiniz rahat olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı