Ürün inceleme kanalı açılmalı mı?

Arkadaşlar bana bilgisayardan hiçbir şey yapmama rağmen günlük 60-70 TL arası geliyor (bir oyunda botçuluk yapıyorum) bir de restorantımız var, oradan günlük 85-100 arası alıyorum ve bu aldığım paralar ile kulaklık, mekanik klavye, RGB mousepad tarzı ürünler alıyorum. Sizce böyle bir kanal açsam tutar mıyım?
Aga bize de söyle de biz de kurtulalım sefaletten.

Arkadaşlar bana bilgisayardan hiçbir şey yapmama rağmen günlük 60-70 TL arası geliyor (bir oyunda botçuluk yapıyorum) bir de restorantımız var, oradan günlük 85-100 arası alıyorum ve bu aldığım paralar ile kulaklık, mekanik klavye, RGB mousepad tarzı ürünler alıyorum. Sizce böyle bir kanal açsam tutar mıyım?
Oyunun adını söylemek gibi bir hataya düşmeyin. Kazancınız yerle bir olur.

Evet hatta çok izlenen yayıncılara özellikle elraen daha sonra Jahrein rammus 2 TL'den bir şey çıkmaz ciddi düşünülüyorsa kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez bence.:)
Onu 10 liraya çıkarırsa, daha çok dikkat çeker. Heh, 2 liracık deyip atlayarak izleyebilir yayıncılar. İzledik der kapatırlar. Video uzun olunca Elraen izlemeyebiliyor hatta. Diğerlerini bilmiyorum, sadece elraen takip ediyorum. Tuğkan abi candır.

A çok dikkat çeker. Heh, 2 liracık deyip atlayarak izleyebilir yayıncılar. İzledik der kapatırlar. Video uzun olunca elraen izlemeye.

Yani ben pek takip etmiyorum Twitch'i tuğkan reis i YouTube'dan tüm anılarını izledim adamın muhabbeti sarıyor videoyu izlemesi iyi olur ama yine de açıp bir gösterse ekrana ve DC'ye link i atsa yeterli olur. :)

Bence piyasada çok fazla böyle kanal var donanımhaber, technophat, shiftdelete vb. gibi bence tutmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı