Ürün iptal edilip fiyatı yükseltildi

İptal sebepleri stok yok ise eğer direk siparişinin ekran görüntüsü ve fiyatın pahalı olduğu ekran görüntüsünü PDF yaparak tüketici hakem heyetine Online olarak başvuru yapabilirsin.

Stok var hocam iptal sebebi olarak satıcı kargoya vermedi, siparişi iptal etti diyor.

Umarım ceza alır. İşin garibi mağaza puanı da çok yüksek, demek ki kendileri hesap açıp puan yükseltiyorlar.
Dava aç paranı al kendine güzel PC dizersin.

Olay para mı sence, sipariş zaten iptal olmuş, şu sıralar hem okul hem de kendi projelerimle meşgulüm. Önümüzdeki iki gün kendime 6 saatlik boşluk ayarlayıp stok video/içerik depolayacaktim şimdi iki hafta sonraya ancak vakit ayırabiliyorum. Evet iki hafta siteyi/kanalı boş bırakmak büyük zarar bana iyi bir SEO etkisi olacak.

GittiGidiyor'dan alışveriş yapılmaz. Türkiye'nin en kötü sitesi. Benzeri benim de başıma geldi.
Satıcının kabahati, siteyle bir alakası yok. Ebay'e ait bir şirket. Ürünü siz sapasağlam teslim alana kadar parayı satıcıya göndermiyorlar, siz ne zaman ürünün size ulaştığını ve ayıpsız olduğunu beyan ederseniz o zaman satıcı parasını alabiliyor. Sıkı denetimleri var. Ben memnun kaldım.

Normal şartlarda ürünü iptal etme hakları vardır. Nasıl bizim 14 gün iade etme veya almama gibi bir hakkımız varsa satıcılar da insan bazı problemler çıkabiliyor. Ama mevcut durumda belli ki 280 liraya alsın diye yapmışlar açık açık. Bu özel bir durum. Daha önce dava açıp kazanan da olmuş arkadaşların dediği gibi. Belki gerçekten başlarını ağrıtabilirsiniz siz bilirsiniz.

Geri
Yukarı