Trendyol Yemek sipariş iptal edilip para iadesi yapılmadı

Mervekocq

Femtopat
Daha fazla  
Trendyol yemek ile çig köfte siparişi oluşturdum ve her zaman verdiğim adres ve konum. Ama arayan kurye adresin ve konumun uyuşmadığını söyleyip benden konum isteyip eve getireceğini söyleyip sonrasında da müşteri hizmetlerinin beni arayıp siparişi bilmediğim bir noktadan gidip alabileceğimi alamazsam sipariş iptali olacağını ve para iadesi olmayacağını söylüyor. Ki hadi almaya gittim beni bekleyeceğini düşünmüyorum ki zamanı olmadığı için ve ben kuryeyi geri aradığımda yakın bir yerlerde getirebilme imkaniniz var mı diye rica ettiğimde bile başka bir siparişe yetişmesi gerektiğini söylüyor. Yani 2 sn içerisinde benim siparişimi nasıl heba edebiliyor? Ben tekrar müşteri hizmetlerini aradığımda ise bir şekilde yardımları dokunur ve para iademi alabilirim diye düşünürken hiçbir şekilde yardımcı olamayacaklarını sadece kurye ile iletişime geçip olayı test etmek yeterli olmuyor. Ellerinden gelen bu ise yetersiz buldu mgerçekten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben trendyolgo da 2 senedir kurye olarak çalışıyorum adres ve konumda yanlışlık olduğu zaman maalesef ki Trendyol bunu müşteri hatası sayıyor siparisi iptal ediyor ve müşteriye herhangi bir iade yapilmiyor yani direk sizden o parayı alıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı