Ürün kutusunda hafif deformasyon olması garantiyi etkiler mi?

MTBlu

Hectopat
Ekran kartımın kutusunda hafif deformasyon var. Küçük bir yırtılma yani. Garantide sıkıntı olur mu? Garanti belgesi, fatura her şey var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladim
Anladım, teşekkür ederim. Bir de ekran kartı statik elektrikten etkilenmesin diye özel poşetle geliyor. O da kayıp. Sorun olmaz galiba ?
Önemli olan kutu değil kutudaki seri numara ve bilgiler. Vatan Computer çalışanı bana öyle söyledi. Kutuyu bile attım. Onlara pek takılma.

Kutu içeriği yalnızca ilk 14 gün içerisinde gerçekleştirilen koşulsuz şartsız iade hakkını kullanma durumlarında önem arz eder.
Ürününüzü servise yollayacaksanız kutu içeriğindeki eksiklikler önem arz etmez. Hatta kutusu olmasa bile, yerine farklı bir kutu ile güvenli şekilde gönderim sağladığınız sürece yine problem teşkil etmez.

Önemli olan faturadır, fiziksel mağazadan satın alım durumunda fiziksel faturayı kaybederseniz ilgili firma ile iletişime geçip mağazadan tekrar fatura dökümünü talep edebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı