Üründe ve garanti belgesinde farklı seri numarası yazıyor

clln

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Samsung Curved 23.5 inch monitör aldım.
Piyasa değeri en düşük yerde 900 TL iken ben 800 liraya getirdim.

Notebookuma bağlayıp kullanıyorum ve notebookumun(15.6) inç ekranı 3 yıl önce alınmasına rağmen daha kaliteli gii duruyor. Monitöre çok yaklaşında harfler mesela A harfini görüntü kalitesi bozuluyor bu durum normal mi?

Satıcı bana ürün 1 günde elime ulaştırdı ve açılmamış kutu gönderdi.

Yani kutuyu inceledim bant sökülmesine dair en ufak bir işaret yoktu ve tek kant bant vardı yani 2 kat bant olsa derim ki biri bıçakla muntazam şekilde açılmış yeni bantta üstüne yapıştırılmış. Neyse ürünü baya inceledim ekranın değişim yapılabilen bölgelerine yani çerçevelerin orda çok küçük açıklık vardı. İçinde tıranğım kolay bir şekilde hareket ediyor yani ama en ufak bir çizik bile yok. Belki açılmamıştır diyorum ama garanti belgesindeki numara kutunun üstündeki numara ve monitörün arkasındaki numara hiçbiri birbiriyle uyuşmuyor?

Ürünü iade etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Faturayı bilmiyorum ama kutu ile ürünün seri numarası bazen uyuşamayabiliyor. 2 kez Logitech ürünü aldım ikisinde de kutu ve ürün üzerinde ki seri numaraları farklıydı.

Garanti sorgulat ürün üzerindeki numara ile, bakalım ne çıkıyor. Bence iade edebiliyorsan et. Şaibeli bir durum olduğu ortada.
14 gün daha dolmadı bu durumda benim iade hakkımın olmaması gibi bir durum olabilir mi?
Ben sadece iade süreciyle uğraşmak istemiyorum.
Faturayı bilmiyorum ama kutu ile ürünün seri numarası bazen uyuşamayabiliyor. 2 kez Logitech ürünü aldım ikisinde de kutu ve ürün üzerinde ki seri numaraları farklıydı.
Faturada seri no yazmıyor ürünün modeli ve tutarı yazıyor

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı