Ürünlerde indirim olur mu?

One Face

Hectopat
Selamünaleyküm. Ürünlerde sizce indirim olur mu? Yoksa gitgide pahalanmaya devam eder mi? Seçimler yaklaşıyor. Acaba vergi indirimi vs. yapıp oy kasmaya çalışmazlar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Asgari ücret zammı geldi bugün. Yılbaşından sonra zamlar gelmeye başlayacaktır. Alacağınız bir şey varsa bütçeniz doğrultusunda ertelemeden almanızı tavsiye ederim. Son 2 yıldır bütçem doğrultusunda almak istediğim / ihtiyacım olan çoğu ürünü aldım, iyi ki de almışım.

Örnek vermem gerekirse;
2020 sonunda 1500₺'ye aldığım xDrive fırtına oyuncu koltuğu bugün 4500₺.
Yine 2020 sonuna doğru 800₺'ye aldığım SS Arctis 5 kulaklık bugün 2500₺ civarı.
80₺ civarına aldığım powerbank bugün 300₺ bandında.
İtopya'dan 250₺ civarına aldığım Razer DeathAdder V2 mouse bugün 900₺ bandında.
Amazon'dan aldığım bir dünya kitap var, hepsi fiyatını neredeyse 2'ye katladı.

Bu liste böyle uzar gider. Paranız varsa ya yatırım amaçlı kullanın ya da istediğiniz / ihtiyacınız olan şeyleri ( indirim - kampanyaları da göz önüne alarak ) alıp geçin.

Son düzenleme:
Asgari ücret 8500tl olduğuna göre indirim beklemek bence saçma olur yine önümüze saçma vaatler koyarlar ve asla yapmazlar.
Asgari ücret zammı geldi bugün. Yılbaşından sonra zamlar gelmeye başlayacaktır. Alacağınız bir şey varsa bütçeniz doğrultusunda ertelemeden almanızı tavsiye ederim. Son 2 yıldır bütçem doğrultusunda almak istediğim / ihtiyacım olan çoğu ürünü aldım, iyi ki de almışım.

Örnek vermem gerekirse;
2020 sonunda 1500₺'ye aldığım xDrive fırtına oyuncu koltuğu bugün 4500₺.
Yine 2020 sonuna doğru 800₺'ye aldığım SS Arctis 5 kulaklık bugün 2500₺ civarı.
80₺ civarına aldığım powerbank bugün 300₺ bandında.
İtopya'dan 250₺ civarına aldığım Razer DeathAdder V2 mouse bugün 900₺ bandında.
Amazon'dan aldığım bir dünya kitap var, hepsi fiyatını neredeyse 2'ye katladı.

Bu liste böyle uzar gider. Paranız varsa ya yatırım amaçlı kullanın ya da istediğiniz / ihtiyacınız olan şeyleri ( indirim - kampanyaları da göz önüne alarak ) alıp geçin.
Hocam haklısınız da bu sefer çok dara düşmediler mi sizce? Bence bu tip bir şeyler olabilir. İnşallah olur. Bu sefer muhalefet daha güçlü çünkü. Gençler de zaten karşı bunlara.

Hocam haklısınız da bu sefer çok dara düşmediler mi sizce? Bence bu tip bir şeyler olabilir. İnşallah olur. Bu sefer muhalefet daha güçlü çünkü. Gençler de zaten karşı bunlara.
Hangi muhalefet ? Lütfen bu soruya kızmayın cidden bence muhalefet kendini mahvediyor şuan. Özelikle aday olmaması gereken insanların ben aday olacağım diye bağırdı şu dönemde kendilerini yakacaklar.

Hangi muhalefet ? Lütfen bu soruya kızmayın cidden bence muhalefet kendini mahvediyor şuan. Özelikle aday olmaması gereken insanların ben aday olacağım diye bağırdı şu dönemde kendilerini yakacaklar.
Bilmiyorum ki hocam o kadarını. Çok da takip edip kafa yormuyorum. Göreceğiz bakalım.

Geri
Yukarı