Ürünlerin Teknik Serviste Değiştiği Belli Olur mu?

sybil

Kilopat
Arkadaşlar. Bazı bilgisayar parçaları şuan da teknik serviste. Bu ürünlerin 2. elleri ile değiştirilmesinden korkuyorum. Hepsi 0 parçalar. Parçalar geldiğinde bu ürünlerin benim gönderdiğim ürünler olduğunu anlayabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
buraya dalga geçmen için konu açmadım, senin mizah yerin değil burası, burası bilgi paylaşım platformu, bende daha önce bilgisayar firmasında staj yaptım ve bu gibi sıkıntılar istemeden de olsa meydana gelebiliyordu.

Anlaman için ürünleri seri numaralarını falan alman lazımdı. Arkadaş dalga geçmemiş neden bu kadar sinirlendin. Bakkal terimi bilmiyorsun galiba.

Hocam yanlış yere mesaj yazdınız sanırım. Veya hacklendiniz falan. Hem bir ton yazı hatası üstüne saçma sapan bir cevap. Geçmiş olsun artık.

Anlaman için ürünleri seri numaralarını falan alman lazımdı. Arkadaş dalga geçmemiş neden bu kadar sinirlendin. Bakkal terimi bilmiyorsun galiba.
Herkesin başına gelebilir sıkıntı yok. Ya hacklendi ya da yanlış yere mesaj yazdı. Yoksa salak değiliz hiç birimiz böyle saçma bir tepki verelim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı