Ürünün gümrük vergisi ödenmesine rağmen gümrükte takıldı

AMD777

Centipat
Daha fazla  
Sinotrans-makzume.com şirketi 3,873.43 lira ve 1,801.93 lira 2 ürün aldım aynı satıcıdan ürünümü 2 aydır göndermiyor. Vergi ve kargo parasını peşin ödememe rağmen AliExpress'ten aldığım ürünülerim bu firma yüzünden gümrükte takıldı, ürünüleri ne bana ne de gönderici kişiye geri yollamıyorlar. Bu nedenle AliExpress'ten para iadesi de alamıyorum. Yetkili kişi diye tanıttıkları Ali eroğlu beyi cep numarasından defalarca aramama rağmen ve WhatsApp'tan mesaj atmama rağmen telefonu açmadığı gibi lütfedip geri de dönmüyor. Müşterilerine bu kadar duyarsız ve saygısız bir şirket görmedim.

Hocam şimdi tam hesaplamadım ama sizin alışverişiniz heralde 250euro muydu tam hatırlamıyorum o sınırı geçiyor ondan sonra ek vergiler oluyor diye biliyorum. Eğer yetkili biriyle konuşabiliyosanız onla konuşmanız daha iyi olur.

Hocam şimdi tam hesaplamadım ama sizin alışverişiniz herhalde 250euro muydu tam hatırlamıyorum o sınırı geçiyor ondan sonra ek vergiler oluyor diye biliyorum. Eğer yetkili biriyle konuşabiliyosanız onunla konuşmanız daha iyi olur.

Mesajda 150 euro aşımından dolayı yazıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı